Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok erről a ruháról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a ruháról? Szerintetek mennyibe kerülne megvarratni varrónőnél? Szalonban lehet varratni? Mennyi lenne az anyagköltség?

Figyelt kérdés
Nem budapesti vagyok. Egyébként azt hittem, hogy az egyszerű ruhák tetszenek, az abroncs nélküliek. Ez viszont egyszerűen lenyűgöz. Szerintetek abroncs nélkül is meg lehetne oldani, mutatna úgy?
2012. dec. 15. 08:21
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

A link lemaradt.

2012. dec. 15. 08:22
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly volt az esküvőm, varratni akartam, egy nagyon olcsó varrónő mondott 30ezret, anyagköltséget nem mert saccolni. De anyagot venni Pestre küldött, kimondottan esküvői ruhákhoz való anyagokat áruló méteráru boltba, szóval megvenni sem tudod akárhol. Abroncs nélkül pedig nem mutatna így, az uszály részét pont az hangsúlyozza ki. Én körbenéznék a neten, a szalonok borzasztó drágák.
2012. dec. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Nem merek netről rendelni, bár van olyan ruha ami tetszik, mert nem tudom megpróbálni,készen kapom.

Győrben is találtam eladó használt ruhát, ami tetszik nagyon nagyon, de hogy próbálom meg, ha az ország másik felében lakok? :(

2012. dec. 15. 08:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Esetleg Miskolchoz nem laksz közel? Mert ott van egy szalon, ami igaz, hogy pic(tehát nincs sok ruha kínálat) de teljesen egyedi ruhákat varrnak( inkább ez a fő profiljuk) kép alapján,igazán kedvesek, és nem borzasztó drágák.
2012. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én varrónő vagyok.Menyasszonyi ruhát is varrtam már, na persze ennél jóval egyszerűbbet.Azt kell, hogy mondjam, hogy a sok berakás miatt elég sok anyagot felemészt.A felsőrész pedig ha jól láttam, akkor valamiféle csipke, az pedig nem olcsó, ha ízléseset szeretnél.

Van szegeden egy esküvői ruhákkal és méteráruval foglalkozó üzlet, a Karnak kft.Itt sokféle anyagból válogathatsz és el is küldik neked.Nézz utána.Nem akarok számokkal dobálózni, de szerintem 50ezer alatt nem fogsz kijönni vele.Egyébként ez alá a ruha alá szerintem nem kell abroncs, csak 2-3 réteg keményebb tüll alsó szoknya gyanánt és akkor szépen mutatna, de nem biztos, hogy jobban jönnél ki vele anyagilag.

Én mindig azt szoktam mondani, hogy érdemes elmenni egy szalonba, felpróbálni pár fazont, megnézni, hogy mi áll jól.Ha ezeket az alapokat már tudod, akkor bátran rendelhetsz ruhát a netről is, maximum alakítani kell rajta.

Nekem személy szerint mindig a pánt nélküli, hatalmas abroncsos, hercegnős ruhák tetszettek, de mivel alacsony vagyok, hamar kiderült, hogy ez a fazon törpét csinál belőlem:) Aztán voltam egy ruhapróbán, ahol rám adtak egy magasított nyakú, krém színű ruhát, ami szöges ellentéte annak amit mindig is elképzeltem magamnak.Neten még csak hasonlót sem találtam ezért felvettem a kesztyűt és beszéltem a szalon tulajával ahol felpróbáltam.Végül 90000 ft-ért eladják nekem a ruhát.

Drága, mert fele ennyiért is vehettem volna vadi újat, de ez tetszett, ebben akarok az oltárhoz vonulni, még akkor ha majd át kell alakíttatnom (túl hosszú).A párom azt mondta, minden pénzt megér a ruha, amiben úgy érzem, hogy elkápráztatom majd őt:)

Jövő augusztusban lesz az esküvőnk.

2012. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!