Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az anyakonyvi kivonatot miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyakonyvi kivonatot miert tarjak bent?

Figyelt kérdés

egyszer mar voltunk bent idopontot egyezteni csak akkor nem volt nalunk es most ma hogy bevittem ott fogtak!

Mashol is igy van ez?


2012. dec. 19. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mit fogtak????
2012. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem,nálunk nem volt ilyen.
2012. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elvette es azt mondta az ott marad!

Felek nehogy elhannyak valahova!!

2012. dec. 19. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem úgy van, hogy a vőlegényed meg te két különböző városban születtetek?

Nálunk is ott kellett volna hagynom a férjem városában. Mondjuk pl. ha ő Pécsen született, én meg Debrecenben, és Pécsen voltunk időpontért, akkor nekem ott kellett volna hagynom a kivonatot. Azért mert a pécsi anyakönyvvezetőnek van ugye hozzáférése a pécsi anyakönyvekhez. A debreceniekhez meg ugye nincs közvetlenül. Szóval vagy otthagyod a kivonatot, vagy (és nálunk ez volt, mert mondtam, hogy nem adom) bekéri Debrecenből, de annak van egy elég hosszú átfutási ideje.


Nem lehet, hogy ezért kellett otthagynod? Ne félj, hogy elhányják, egyrészt kötelesek vigyázni rá, másrészt ha elveszik még mindig kérvényezhetsz egy újat szerintem.

2012. dec. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez valamennyire megnyugtatott mert mindketten videkiek vagyunk o Bekescsabai es pedi Farmos-i vagyok akkor azert tartjak bent vajon hogy pontositsak az adatokat?
2012. dec. 19. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Szerintem arra kell, hogy meg tudják állapítani, hogy házasságotoknak nincs törvényes akadálya. A rokonságot/nem rokonságot mindig eredeti anyakönyvi kivonattal igazolják. Csak formaság, ne aggódj.
2012. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!