Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tűzijáték az esküvői vacsora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tűzijáték az esküvői vacsora után: túlzás vagy normális?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek túlzás, van akinek normális. Igazából emberfüggő. Vannak olyan párok akiknek el tudom képzelni, hogy még tűzijáték is van, mert illik hozzájuk, van akihez nem. A vendégek közül pedig biztosan nem fog mindenkinek tetszeni, mert mindenki más. Olyan esküvőt szerintem nem lehet tartani ahol mondjuk 50 emberből, mind az 50 embernek biztosra tetszett minden stb.
2013. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont: van akinek tetszik, és van akinek nem. Én pl.tűzijáték függő vagyok, ha lett volna rá pénzünk én tuti rendeltem volna függetlenül attól hogy akkor is csak 20-an lettünk volna:) Ne a vendégek miatt rendeld, hanem magatok miatt. Ha nektek tetszik akkor hajrá:)
2013. jan. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha olyan, mint augusztus 20-án az állami, az azért már túlzás.
2013. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én azt mondom ha mindenképpen tűzijátékot szeretnétek,akkor ne közvetlen a vacsora után legyen,mert ilyenkor mindenki nehezen áll már fel.

Én a helyetekben ezt éjjfélre tenném,közben kint táncolhatnátok,ha a zene is megoldható lenne.

2013. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez már túlzás...
2013. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem személy szerint már túlzás lenne.
2013. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pár szeretne, akkor normális, elvégre ez az ő napjuk, legyen olyan, amilyennek szeretnék. Én is imádom a tűzijátékot, pirotechnikus szerettem volna lenni, az nem jött össze, de hogy az esküvőm költségeinek a jelentős részét tűzijátékra fogom fordítani, az egészen biztos :)
2013. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz nekem rá pénzem,akkor nekem is lesz :)

Én imádom a tűzijátékot,szóval szemszögfüggő kinek mi tetszik.

2013. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Mi is gondolkoztunk ezen, de egy tüzijáték alapból 1 millába kerül. És hát egy gagyi tüzijáték sehogy sem mutat, tehát akkor már komolyabbat kellene csinálni.

Ezért végül elvetettük az ötletet, hiszen ennyi pénzből már mást is lehet csinálni. Mi repülő lámpásokat szereztünk be, a neten láttam milyen csodaszép a felengedése, csak az esküvő előtt 1 héttel az állam betiltatta az összeset, úgyhogy ez ugrott. :-(

Esetleg ha van rá lehetőségetek, úszólámpást vagy pedig lufifelengedést is próbálhattok. Az emberek jobban szeretik az olyan programokat, amiben részt is tudnak venni.

2013. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha van pénzetek, és nem máshonnan veszitek el, akkor nem túlzás. De ha nincs pénzetek, és mondjuk külön hangsúlyozzátok, hogy pénzt kértek nászajándékba (esetleg még az összegre is tesztek utalást), akkor én feleslegesnek érezném vendégként, mert nem szívesen áldoznék tűzijátékra pénzt, márpedig, ha a nászajándékos pénzből szeretnétek finanszírozni, akkor az olyan, mintha a vendégek fizetnék.
2013. jan. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!