Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Valaki esküvőjén zenélt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esküvőjén zenélt Kocsis Janika? Milyen volt, meddig zenélt? Árban milyen?

Figyelt kérdés
Várom a válaszaitokat, itt, és privátban is!

2013. jan. 4. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

igen, én ismerem a srácot, jól zenél! reggelig nyomta.. pöpec hangulatot csinált, tudom ajánlani!

árat nem tudok mondani...

2013. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

én nem ismerem,de szerintem jól csinálja!

csak hallgasd meg! :)

http://www.youtube.com/watch?v=BE_PyTrk8hY

2013. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj amit linkeltél szerintem nem esküvőre való...De ez az én véleményem. Én rosszul vagyok az ilyen feltuningolt mulatóstól.

Akkor már ez tőle: http://www.youtube.com/watch?v=2tuVAXRtvcs

2013. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Már nem azért, de hova valósi a gyerek???? Nem tudjátok?? Fontos!
2013. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ok, már megvan...kicsi a világ! :D
2013. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ő volt a lagzinkban, előtte sose hallottam róla, csodálkoztam, hogy más meg igen, de nagyon jó volt tényleg!

Amúgy a feltunningolt mulatósról annyit, hogy nekem is volt olyan zene amivel úgy voltam, hogy jaj már az milyen gáz, meg senki se szereti pl. van ez a "folyik a sör a bor a pálinka, igyuk le magunkat állatra" így hallottam már a neten, mikor néztem ezeket a mulatós zenéket, hát tiszta gáz, sose raknám be, aztán játszotta a mi lagzinkon is, hát úgy visítottunk mint a malacok, annyira tetszett mikor nyomta! Nagyon tudja mikor mit kell játszani! Pedig a miénk még csak nem is olyan társaság volt, de látni kellett volna a metál koncertre járó vendégeket.

Onnantól zenélt, hogy betettük a lábunkat, addig míg az utolsó vendég el nem ment és azt nem mondtuk, hogy hagyja abba. Addig szegény kb. nem is tartott szünetet. Azóta se tudom mikor megy wc-re...

2013. júl. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
280 ezer !!!!!! Mi is akartuk de ennyiért vicces
2015. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Miglécz Patrik válasza:
Komoly az a 280ezer???? Most kértem tőle árajánlatot, de még nem érkezett meg.
2016. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!