Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi vagy koszorúslány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi vagy koszorúslány ruha kölcsönzés Nógrád megyében? (keringőhöz kéne)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és február 8.-án keringőzök.

Valami csodaszép, nagy ruha kéne kölcsönzésre, és azért ne is legye túl drága...

Jöhet hófehér, de színes is. Nekem mondjuk fehér tetszene a legjobban, vagy egy pasztell szín.

170 cm vagyok, és nem mondanám, hogy annyira nőies az alakom, de szerintem felnőtt ruha is bőven jó.


Az én sulimban ez nagyon nagy dolog, szóval tényleg valami szép ruha kéne. Nem ismerem az árakat, szerintetek mennyi lenne?


Pár tavalyiról kép:

[link]

[link]


Ezek pont nem is tetszenek annyira, de muszáj egy kicsit csicsásnak és habosnak lennie, mindenki olyanban van, és a tanár szerint is az a szép, ha azért hasonló stílusú a ruha.


Szóval valami olcsó, de gyönyörű ruha kéne Nógrád megyében. Mit ajánlotok? :)

Előre is köszi a válaszokat! 14/l



2013. jan. 6. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre legkésőbb novemberben kellett volna gondolnod, csak a szerencsén múlik, hogy találsz e ruhát, nemhogy még olyat, ami tetszik is.

Az árak változóak 10tól 40ig is lehet egy ruha kölcsönzése, de Pesten tuti tudsz találni, de hát ugye az macerás. Boglárka Szalon a legjobb. :)

Sajnálom, de nem tudok segíteni. :/

2013. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Hiszen még senki sem kölcsönözte ki... Nem értem miért nehéz ez ilyenkor. Van még egy hónapom.

2013. jan. 6. 19:26
 3/7 A kérdező kommentje:
Boglárka szalont megnéztem, de bocsi, szerintem nevetségesen drága... Ennyi pénzekért biztosan tudok venni ruhát, és az megmarad örökre.
2013. jan. 6. 19:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Most vannak a szalagavatók, nem tudhatod, hogy melyik ruha melyik időpontra foglalt. Van, aki februári szalagavatójára nem kap már ruhát, pedig novemberben már keres.
2013. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma elmentünk kölcsönözni, és már kicsit el is hittem, hogy nem lesz. :'D

De 20e Ft-ért volt vagy 20-30 darab csodaszép ruha. Amiben először voltunk, ott vagy csak 5db volt. Nem voltak csúnyák, de elmentünk másmerre.

Amúgy Pest felé voltunk, nem Nógrád megyében, de nem nagy gond.

Szép ruhát sikerült kölcsönözni, örülök :)

2013. jan. 11. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nevetségesen drága? 20 ezer forint egy ruha, minden kiegészítõvel (cipõ stb). Az egy nagyon baráti ár, szép, igényes ruhát nem adnak sehol fele annyiért....
2013. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy én szegedi vagyok, autónk sincs, de ha keringőztem volna, oda mentem volna, mert ilyen szép ruhákat sehol sem láttam. Aztán az iskola miatt nem tehettem meg, de majd lesz alkalmam. :)


Kíváncsi lennék, ha veszel 20 ezerért egy keringőruhát, hányszor fogod felvenni, inkább kölcsönzök minden kiegészítővel ugyanannyiért. No mindegy, ez már rég volt. Majd az esküvőmön keringőzök. :)

2013. máj. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!