Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy 180-200 fős esküvőt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 180-200 fős esküvőt a Balaton parton mennyiből lehet kihozni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekünk közel 400 fős volt, a násznépnek kb. a fele igényelt szállást, a többiek vagy megoldották magánúton, vagy hazamentek, mert közel laktak a helyszínhez, stb. Így az elszállásolással együtt került nagyjából 5 millió forintba. Ha a fele emberrel tervezel, akkor nagyjából az összeg is feleződik úgy gondolom. Bár attól függ, hogy mit enged meg a pénztárcátok, milyen helyszínt szeretnétek, rengeteget számít az étel, ital, szóval csak saccolni tudom, de olyan 2-3 millióval számolnék a helyetekben, főleg, ha szállásra lesz szükség, mert mondjuk nem ott éltek, és a násznép java sem.
2013. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, küldtem privát üzenetet!
2013. jan. 7. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem másfél millió alatt sehogy nem lehet megúszni, max. ha sátoros lagzi és a rokonok főznek-mosogatnak.
2013. jan. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mint esküvőszervező azt mondom, hogy a fogyasztás ha 10000 Ft-tal veszek akkor csak az a része 2 millió forint. Sok függ attól, hogy az embernek mennyi a maximálisan rászánható pénze. Balaton parton hol gondoltad? Sátras lagzi lenne vagy valami bérelt helyen lenne? Ha több információt tudnék, jobban tudnék segíteni :)
2013. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!