Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerinted elvárás egy mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted elvárás egy mai leendő feleséggel szemben, hogy tudjon főzni? Vagy feleségül vennéd úgy is életed párját, hogy még csak próbálkozik, tanulgat a konyhában?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 09:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
majd megtanul, ha hagy rá elég időt a házasság
2013. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem nem tud főzni, vagy inkább nem akar. Elvették :)

Voltak próbálkozásai, mikor egyetemre ment, mikor először összeköltözött egy pasival, mikor megkérték a kezét vagy amikor összeházasodtak. Ilyenkor pár napig főzőcskézett, majd megunta. De egyébként meg van egy rakás jó tulajdonsága. Most van egy kisbabája, neki csinálgat valamit, de maguknak rendel. Ha néha főz, akkor meg nagyon meg van dicsérve, ellenben az én férjem rutinból odalök étkezés után egy köszönömöt :)

2013. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
73%
En nő vagyok, szerintem alap, hogy tudok főzni, bár a házasság nálunk nem ezen múlik.
2013. jan. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%
Ha te szeretsz enni, ő pedig próbálkozik, akkor mi gond,majd megtanul. Már persze ha hozzád megy úgy, hogy te esetleg nem tudsz disznót vágni, vagy lovat hajtani-mert ugye régen ez is elvárás volt.:)
2013. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%

Nekem barátnőm nem nagyon tud főzni.

Néha süt egy kis sütit, meg alap dolgokat megcsinál.

De engem ez nem zavar:)

Mondtam neki hogy tőlem akár közösen is főzhetünk ha összeköltözünk. Csak egy régi társadalmi szokás hogy a nő főz. 21/F

2013. jan. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Tudok főzni, férjem is, de ez manapság szerintem nagyon kevés férfinak elvárása. Szerintem manapság fontosabb, hogy jó állása legyen a nőnek mint, hogy jól tudjon főzni.
2013. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
83%
Vettem úgy... és többnyire együtt próbálkoztunk. Így egyrészt nem volt kit hibáztatni, másrészt mindketten megtanultunk főzni, sütni. M i é r t C S A K a f e l e s é g n e k k e l l f ő z n i e ?
2013. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
A férfitól is el kéne várni azért akkor egynéhány dolgot, nem? A férfi is tudjon akkor főzni!
2013. jan. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Már megint egy "feleség tudjon főzni" kérdés. Komolyan mondom, a férfiak legnagyobb problémája hogy a nő tudjon főzni és 'juj mi van ha nem tud?'.

Akkor éhen haltok? (Tisztelet a kivételnek)


Tessék nektek is megtanulni főzni és ne elvárás legyen ez egy nő felé, hanem jó pont. Ha tud főzni és szeret is, és van rá ideje akkor ez egy jó pont. De ha nem tud, vagy nem akar, nincs rá ideje akkor ez van. Attól nem lesz kevesebb. Régen kellett szerencsétlen nőknek sütni, főzni mert mást nem is engedtek nekik. Kis túlzással mondhatjuk hogy be voltak zárva a konyhába. :S

A mai nők már nem, és sokaknak felháborító hogy ezt elvárják tőlük. Szeretettel, gyengédséggel, közös erővel pedig el lehet érni hogy egy nő főzzön. Ha megkérik biztos hogy szívesen főz. De ne elvárás és alap dolog legyen, ne kényszer és támadás...mert azzal csak elriasszák és még inkább nem fog főzni. :)

2013. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
93%
én nő vagyok, én szeretek sütni, főzni, ezért nálunk ez nem volt kérdés, de egyébként is én magammal szemben is "elvárom", hogy ez menjen, attól függetlenül, hogy a párom előszeretettel főz, és én jobban is szeretem, ha én csinálhatom:) az ő "dolga" hétvégén a tükörtojás, illetve néha a palacsinta, de előfordult már, hogy halat, vagy csirkét sütött, tésztát főzött, ha én nagyon későn értem haza
2013. jan. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!