Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt mennyivel kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt mennyivel kell bejelentkezni a fodrászhoz, illetve beszélni a virágossal?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Én minimum 2 héttel, de inkább 3 héttel előtte már jelezném, hogy mire számítsanak.

Nálunk még szokás, hogy a fodrász esküvő előtt 1-2 héttel próbaként megcsinálja az esküvői frizurát, hogy meg lehessen nézni, hogyan viselkedik a haj, hogyan, mit kell rajta változtatni, hogy az kitartson az esküvőn.

A virágárussal pedig egyeztetni, hogy milyen fajtájú, és színű virágokra lesz szükség. Legyen neki ideje utánajárni, ha valami rendkívüli igény merül fel.

2013. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, elsőt miért pontozták le, nem írt butaságot.

1 hónappal előtte bőven elég, de a 3 hét is teljesen jó.

Esküvő előtt 1 héttel hajfestés, próbafrizura, próbasmink.

A virág elég 2-3 héttel előtte, úgyis frissen veszi a virgápiacon.

2013. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, köszi 2-eske!

Persze, ha egy férfi járt erre és pontozott le, akkor jogos. Ő ugyanis előtte 2 nappal megnyíratkozik, a vőlegény-csokrot a gomblyukába pedig majd megkapja a menyasszonytól, (vagy nem) semmi dolga.


Egyébként valóban a fodrászhoz akkor kell elmenni próbafrizurát csináltatni, amikor már biztos, hogy milyen lesz a fátyol, mert olyan frizura kell, amelyre azt fel lehet tenni, tűzni.

Vagy, ha a frizura lesz rendkívüli, akkor bizony a fátylat kell ahhoz választani! De erre oda kell figyelni!

2013. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mint virágos,csak virág részről írnék.Esküvö előtt 1 hónappal jelezd mit szeretnél.Azért fontos,mert lehet a te időpontod pl ballagásra, anyák napja elé esik,vagy más nagyobb napokra. Egyrészt ilyenkor a virágosnak is rendelnie kell,másrészt úgy kell megoldania az idejét.Az esküvő előtt 1 héttel érdemes újra visszamenni,ekkor már tud az eladó árakat mondani,tudja mit tud szerezni.Te pedig ezeknek tudatában tudsz módosítani.
2013. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én egy cikkben 10 hetet olvastam...
2013. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,mindenkit felpontoztam.Nem tudom ki élte ki itt a frusztrációit.Tehát ha április közepén szeretnék házasodni,akkor március elején ajánlatos elkezdeni?
2013. jan. 10. 13:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ... egy felkapott fodrász, vagy virágos, akinek sok a rendelése, másként működik. A mi kis falunkban sztem akár egy héttel előtte is lehetne jelezni. A próbahajat mindenképp javaslom, én leeresztett hullámos hajat szerettem volna, de kiderült hogy fél óra alatt totál kirúgja magát...
2013. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En 3-szor voltam probafrizuran. Kontyot akartam, ami vegul lett is, de csak harmadszorra tudtuk eltalalni, hogyan viselkedik a szogegyenes hajam a dauerkor. Kb. 1.5 honappal az eskuvo elott kezdtuk.
2013. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha olyan fodrászod van, aki évek óta állandó, tehát ismeri a hajadat, akkor csak szólj neki, és ő majd megmondja, mikor kezdjétek el a próba-frizurát csinálni.

Ha a fodrász teljesen új, akkor bizony célszerű mielőbb kiválasztani, megegyezni vele, és időt, alkalmat adni neki.

2013. jan. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi majdnem 10 hónappal előtte szóltunk, mert nyáron volt az esküvő, és mind a virágos, mind a fodrász szokott nyáron több hétre is elmenni nyaralni, és így tudtak úgy szervezni, hogy ne akkorra essen, én ugyanis ragaszkodtam hozzájuk, bennük bíztam, és tudtam, hogy nem vágnak át, mert a virágosok árairól én hallottam már horror sztorikat, de tudtam, hogy az én falusi ismerősöm nem számít fel csak azért plusz x ezer (tízezer) forintot, mert esküvőre lesz a csokor.
2013. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!