Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Las Vegasban volt valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Las Vegasban volt valakinek esküvője?

Figyelt kérdés
Írnátok tapasztalatokat? Ti szerveztétek, vagy iroda? Köszönöm előre is!
2013. jan. 18. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Az esküvőm nem Las Vegasban volt, de voltam már párszor ott.


Mit kell a Vegasi esküvőn szervezni?:)

Bementek egy random kápolnába ott kiválasztotok egy "csomagot". Pár tíz dollártól, pár ezerig, szolgáltatástól függően. Aztán akár még azonnal összeadnak benneteket.


Aztán mentek inni, bulizni, játszani, sexelni.

This is Vegas baby:)

2013. febr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de pl. marriage licence nélkül nem adnak össze, maximum habira.

Egyébként szervezésen azt értem, hogy repülőjegy, szállodafoglalás meg egyéb apróságok, amik talán kellhetnek a This is Vegas feelinghez...

2013. febr. 4. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Repjegy: [link]

Szálloda: [link]

Ezen a kettőn mit kell szervezni? Lefoglalod aztán mész! Minek kell ehhez iroda?


Marriage License Nevadában meg nem nagy durranás.

[link]


Mondom én, hogy "This is Vegas Baby"!:)

2013. febr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizony, Vegas baby, Vegas!


Az amerikaiak úgy általában szarnak ilyenekre, hogy papír otthonról, hogy házasodhatsz stb. Nem kell.


Az irodák csak lehúznak! Ne törődjetek vele! Mi Kubát néztük ki, én szeretek mindent magamnak szervezni, de kíváncsiságból megnéztem irodákat is. Hát ne mondjam, hogy amit a szálloda alapból 10 ezer forintért ajánl (transzfer a reptérről) azt a magyar iroda 40 ezerért adja el neked meg minden ilyen.

2013. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!