Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valakinek az esküvőjén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek az esküvőjén ilyen "ujjlenyomatos" vendégkönyve?

Figyelt kérdés

[link]


Vendégeknek hogy tetszett? Rendeltétek, vagy ti csináltátok?



2013. jan. 20. 17:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon tetszik :-)

de akkor jó ha sok lenyomat lesz benne

2013. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez nagyon aranyos. Biztos mindenkinek a családjában van egy olyan aki szépen rajzol. Egy nagy lapra rajzoltassatok vele, azért kár pénzt kiadni. Nyomdát meg minden papírírószerben lehet venni. Nekem nagyon tetszene :D
2013. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%

Nekem vendégként nem tetszene. Nem vagyok begyöpösödött, huszonévesen még boldogan hógolyózom, szánkózom és építek hóembert gyerek nélkül is, de ez az ujjlenyomat-fa nekem kicsit az óvodás foglalkozásokat juttatja eszembe. Egyrészt nem szívesen nyomogatnám a kezemet tintába evés előtt, másrészt kétlem, hogy mindenkinek külön törlőkendőt rendeznek ki, 100 ember után meg annyira nem akarnám se a tintába belenyomni a kezem, se a törlőkendőt fogdosni.


Mindenesetre ha csinálni akartok, vegyetek egy csinos képkeretet és nyomtassatok egy jó képet, vagy rajzoljatok, ha tud valaki.

2013. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én szépen rajzolok, szóval a fát én rajzolnám :) Természetesen lenne kinn mindenkinek törlőkendő, ez alap, hiszen nem szeretnénk, hogy a vendégeink kellemetlenül érezzék magukat! Én már próbáltam (esküvő kiállításon), és egy törlésre lejött a tinta, tehát semmi gond nem volt vele. Nagyon bejött az ötlet, ezért gondoltuk, hogy esetleg megcsinálhatnánk :)
2013. jan. 20. 18:20
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nem tetszik.
2013. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem rossz, de én a helyetekben gondoskodnék megfelelő fertőtlenítő törlőkendőről előtte (vagy alkoholos fertőtlenítő spray-ről, ilyet patikában lehet beszerezni, az orvosok ezt használják pl. védőoltás előtt, ezzel fújják be a bőrfelületet), majd a tinta eltávolítására acetonról vagy benzinről is. Nem tudom, hogy melyik viszi le, de mindenképp legyen valami, amivel el lehet távolítani. Én nem örülnék neki, ha egész este tintás lenne az ujjam, és mondjuk a púderszínű ruhámat összekenném piros tintával. Bár most hogy eszembejutott az aceton, a nőknek probléma lehet a lemosással, hisz ha véletlen hozzáér a körmükhöz az acetonos vatta, akkor oda lesz a manikűr (ha gél lakk, vagy műköröm, akkor csak mattul). Szóval igazából nekem tetszik, de szerintem elég körülményes az általam leírtak miatt. Enélkül én nem vállalnám be semmiképp.
2013. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez vízbázisú tinta, "bőrhöz tervezett", sima törlőkendő vagy kisbabáknál használt popsitörlő maradéktalanul leszedi! Ezért próbáltam ki, hogy lássam mennyire könnyen jön le, de tényleg egy törléssel lejött maradéktalanul. Senki sem örülne neki, ha az ujján maradna, ez egyértelmű, ezért kell az ilyen tinta, és a megfelelő mennyiségű törlőkendő :)
2013. jan. 20. 20:04
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Akkor jó, úgy jobb a helyzet. De a fertőtlenítésről se feledkezz meg. Én sem szívesen matatnék egy csomó ember után ugyanabban a tintában. Ha előtte fertőtlenítenek, akkor nem visznek bele bacit.
2013. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már akartok valamit, akkor ez még mindig jobb, mint a szintén újabban divatos vendégkönyvek, hogy "írjátok be a legszebb emléketeket rólunk". Az egész úgyis erőltetett csöpögős kamuval lenne tele vagy semmivel.
2013. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, ilyen emlékkönyvet egyáltalán nem akartunk volna! Ez a fás több szempontból jó, egyrészt harmonizál a helyszínnel (egy művészeti központban lesz a ceremónia), illetve ki tudjuk tenni utána falra :) A legtöbb ember amúgy se tudja mit írjon egy hagyományos vendégkönyvbe, itt pedig nem kell semmit kitalálniuk :)
2013. jan. 22. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!