Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek gáz, ha az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha az első koszorúslány ruhája piros?

Figyelt kérdés
Az első koszorúslányommal voltunk ruhapróbán, felpróbált több színű ruhát, de a piros állt neki a legjobban. Engem nem zavar, mert a menyecskeruhám nem piros lesz, de nem szeretném, ha megszólnák érte. Volt már valaki ilyen helyzetben?
2013. jan. 21. 21:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
36%

Gáz bizony.


Ha a piros áll neki a legjobban, akkor nyílván más szín is, az erősebb és kontrasztos színek közül. Nem kell tütürózsaszínnek lennie, vannak más színek is. És lehet a ruha maga hófehér is, ha pl. az öve, csokra, kesztyűje más színű. De pirosban nagyon gáz, mert a piros erős szín és nagyon rikító a fehér menyasszony mellett.


Szerintem. :)

2013. jan. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az ő esküvője és ha az ara azt akarja, hogy a barátnője is jól érezze magát, akkor nem erőltet rá olyan ruhát, ami nem áll jól neki.

Úgyhogy a vendégeknek kuss van. :)

2013. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gond, sokkal fontosabb az, hogy milyen a ruha fazonja, hogy ne legyen túl kirívó (ha amúgy nem olyan esküvő), és ne öltözze túl a menyasszonyt.

Tavaly barátnőm esküvőjén én is koszorúslány voltam, egy hosszú, abroncs nélküli inkább egyszerű ruha volt rajtam bordó és fekete színben. Elvileg egyiket se "szabad", mert a fekete a gyász, a bordó meg majdnem piros, és a menyecske színe, de a menyasszony ott volt a ruhapróbámon és azt mondta, hogy neki ez nagyon tetszik. Az esküvőn meg senki nem szólt meg érte.

2013. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Nem bunkóságból írtam, amit írtam, hanem megpróbáltam arra rávilágítani, hogy mennyire jelentéktelen a dolog.

Ha a menyecskeruhád nem piros, akkor lehetnek pirosban a koszorúslányok, ha jól áll nekik.

A lényeg TEszerinted szép legyen.

2013. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a menyecskeruhája piros, akkor is lehetnek pirosban a koszorús lányok. Ki mondja ezt meg?


Volt már itt egy kérdés, oda tök jól szedtek össze dolgokat és valóban ez valami újonnan feltalált "hagyomány", itt élünk az európai kultúrkörben, és ha megnézed az összes királyi stb. esküvőket, teli van piros, fekete, és fehér ruhás nőkkel, márpedig egy ilyen esküvőn még fingani is csak úgy lehet, ahogy illik, nem hogy felöltözni.

2013. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat, ment is mindenkinek a zöld kezecske! Kb. így kell elképzelni a ruhát, csak nem nyakbaakasztós, hanem pánt nélküli: [link]

A menyecskeruhám meg kb. így néz ki: [link]

Csak nem piros alapon fehér, hanem fehér alapon piros pöttyös, illetve az öv helyén egy nagy piros masni van. Alul a tüll is piros, meg az is pánt nélküli. Azt hiszem, nem fogunk filózni rajta, túl nem fog öltözni, mert a menyasszonyi ruhám is olyan, ami önmagában egy ragyogó jelenség! Köszi a válaszokat! :)

2013. jan. 22. 18:38
 17/18 A kérdező kommentje:

[link]

az én ruhám hasonló stílusú, szóval nem fog a koszorúslány jobban ragyogni mint én. :) A 11. válaszolónak annyit, hogy tengerkék, ciklámen, bordó, sötét levendula, és méregzöld ruhákat próbált, és egyik sem állt neki olyan jól mint a tűzpiros. A lánynak több ruhája is van, (kisestélyi, koktélruha) és mindegyik lángvörös, mert egyszerűen az áll neki jól. :)

2013. jan. 22. 18:52
 18/18 anonim ***** válasza:
ha jol all neki es a kiscsajnak is tetszik akkor hajra } ;)
2013. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!