Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szóltok ehhez a koszorúslá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a koszorúslányruhához? A viselője nagyon kövér volt benne? Kellett egyáltalán bele abroncs ill. mennyiért lehetne eladni?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 25. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon előnytelen. Legfőképpen azért, mert egyáltalán nincs szabása, mintha egymásra lennének dobálva az anyagok.
2013. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi :) De kislánynak elment nem? Akkor még csak 11 voltam,amikor viseltem egy esküvőm :)

Azóta már nem így nézek ki! (szerencsére)

2013. jan. 25. 12:50
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A szabása miatt nem tetszik nekem sem. Vagy is pont olyan, mintha 3 számmal nagyobb lenne, mint ami pont ideális lenne. Elmenne szerintem egy kislánynak, ha testhezsimuló, passzentos lenne. :)
2013. jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az alakoddal nem volt gond, csak a ruhával. Előtte azért egy varrónő rád igazíthatta volna. Oké, erről nem te tehetsz, 11 voltál, a szüleidnek kellett volna gondoskodni róla. Amúgy annyira nagy baj nem lett volna vele. De azt sajnos nem tudom, hogy mennyiért tudnád eladni, nem vagyok jártas ebben...
2013. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Előnytelen,de egy kislánynak megfelel. Ha elszeretnéd adni ne feltétlenül koszorús ruhaként hirdesd. Itt a farsangi szezon, egy kistündérnek biztos tetszene.
2013. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát eléggé...

De ha ez te voltál miért írsz E/3???

Szerintem koszorúslány ruhának nem vennék meg,de most itt a farsang.Hercegnönek megfelel. :)

2013. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is épp a farsangot akartam írni.:)

Szerintem max 3-4ezret adnak érte jelmezként.

Ma voltam egy turkálóban és ott az átlag jelmez ár 2000-2400 forint/jelmez volt.

2013. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Selyem virágokkal kiegészítve/megtűzdelve tökéletes tavasz tündér jelmez lenne.
2013. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól nézne ki, de annak a lánynak, aki a fotón viseli, nem áll jól az alakjához.
2013. jan. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Ha a felső részét egy kicsit szűkebbre szabták volna, jobb lett volna. Egyébként biztosan aranyos voltál benne! :) Jön a farsang, hercegnő jelmezként simán el lehet adni! Most úgyis tombol a kislányok körében a hercegnős láz! :)
2013. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!