Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki vagyok akadva teljesen!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok akadva teljesen! Mit szóltok ehhez? Szerintem ilyen még soha senkivel se történt.

Figyelt kérdés

Tegnap volt a lagzink és csak reggel, mikor elkezdtem öltözni vettem észre, hogy nem azt a ruhát kaptam, amit kibéreltem! Kivülről hasonló volt, csak más mintával, de nekem egyből feltűnt. Bele volt varrva az én melletartóm, meg rá az én masnim. Felhívtam a kölcsönzős nőt és még szabályosan lehülyézett meg lehazugozott, hogy ez ugyanaz a ruha. Mikor elhoztam a szlaonból nem néztem meg annyira, mert előtte 2 nappal voltam próbálni és pont jó volt, be volt már csomagolva, csak beszaladtam érte és elhoztam. Láttam, hogy a masim rajta van, eszembe se jutott, hogy nem ugyanaz.

Ezen a ruhán látszott, hogy egy varronó dobta össze, nem egy szalon ruha, semmi tartása nem volt, esett össze rajtam az egész, kiszakadt elöl, rövid volt, szűk volt. Nem volt mit csináljak felvettem és abban voltam. De az egész lagzi tönkrement emiatt. Képeket nem tudtunk csinálni, mert tiszta ideg voltam, nem tudtam mosolyogni se, amit meg csináltunk is az se tetszik, mert az a ruha nem volt jó rám, és nem állt jól. Nagyon rossz a minősége, a tartása, minden.


Most ilyenkor mit lehet tenni? Sajnos nem fotóztam le az eredeti ruhát, de anyummal voltam, ő is biztosan állítja, hogy ez nem az a ruha volt, amit próbáltam.


Mit csináljak? Tönkretette az egész napomat, egész este rosszul éreztem magam benne, nem készült egy jó kép se, még most is olyan ideges vagyok, hogy nem tudok aludni se...


2012. aug. 12. 09:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%

Mi a tanulság???

Bármennyire is sietsz, megéri leellenőrizni h azt kapod-e amit kértél

2012. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%

Az esküvők meg arról szólnak, hogy a házasulandók mindenek felett örülnek egymásnak...

Pont ezért nem tetszett soha a nagy csinnadratta ötlete, mert a lényeg már elvész benne.


Amúgy más lehetőségetek nincs, mint visszamenni és asztalt csapkodni. Ha megvan a boltban az eredeti, akkor lehet kártérítést kérni.

A számlán mennyire részletesen szerepel a ruha megnevezése?

2012. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Gesztike válasza:
80%
Sajnállak :( Biztos valami férreértés történt,nyugodj meg ezen már nem tudsz változtatni!
2012. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%
Azért is sajnállak, hogy nem azt a ruhát kaptad, amit kivettél, de azért még jobban, hogy emiatt érzed úgy, hogy tönkrement az egész esküvő. Nem a ruha lenne a lényeg...
2012. aug. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
58%

Már megbocsáss, de ez a te hülyeséged! Miért nem bontottad ki, mielőtt elhoztad?

2. Ha nekem nem tetszik, pláne kényelmetlen, úgy felveszek egy olyat, ami fehér, jól érzem magam benne - és teszek rá, hogy nem csiricsáré, meg nem klasszikus menyasszonyi.

2012. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%
Az esküvő a férjjel vagy a ruhával történt?
2012. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%

Az itteni lehurrogó válaszadók 100%-a kapott volna agygörcsöt a helyedben. Fizettél valamiért, átvertek, nem a tíz közül az egyik esküvőd lett elrontva, hogy majd a következő jobban sikerül. Én bemennék a szalonba a ruha nélkül -nehogy még a végén meggyőzzenek, hogy hagyjam ott- és megkérdezném: szeretnék-e a megyei napilapban viszontlátni a sztorit? Lehet, hogy valami ismerősnek kellett hirtelen a ruhád, vagy valaki ígért érte sürgősben dupla pénzt, gondolták, úgysem tudsz az utolsó pillanatban tenni semmit. Ha valóban olyan silány minőséget kaptál, még be is perelném őket a helyedben, ha az újságos sztori nem jön be. Csak az a baj, hogy attól még az esküvő már megvolt, visszacsinálni nem tudod. Nagyon sajnállak, ilyenről még tényleg nem hallottam.

Mindennek ellenére: SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!

2012. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
76%
Abban a pillanatban, amikor ezt észrevetted, kellett volna visszamenni, telefonálni balhézni. Sajnálom, h így tönkrement az esküvőd, jó esetben most a kölcsönzés árát max. visszakérheted... én mondjuk nehezen hiszem el, h egy szalon ezt meg meri engedni magának... Nem lehet, h fogytál vagy híztál és azért nem állt rajtad úgy a ruha? Próbáld meg elengedni ezt a sztorit és csak azért is boldognak lenni, hiszen tegnap volt az esküvőd!!! Sok boldogságot kívánok! :)))
2012. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%

Válasszuk ketté a dolgokat:

Az, hogy vásárlóként átverték - érthető, hogy ki van akadva.


Viszont ettől az egész esküvőt "elrontottnak" aposztrofálni..


Én valami hülye ötlettől vezérelve varrattam magamnak fűzőt az esküvőmre. 10 perc alatt kiderült, hogy nem kapok benne levegőt és fizikailag rosszul vagyok, a fejem is torzult. Két perc szünetet tartottunk, kimentem, átcseréltem egy utcai pólóra és onnantól abban voltam. Hülyén néztem ki? Igen, de baromira nem érdekelt, mert ott volt a férjem, aki miatt az egész esemény létrejött, én meg végre kaptam levegőt.

2012. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Telefonáltam, balhéztam vele vagy 30 percet, de hiába, mert ő állította, hogy ugyanaz a ruha.

A szalon be van zárva szombaton, a címét meg nem tudom, nem volt hova menjek. Közben a fotósok már vártak rég, telt az idő, muszáj volt elinduljak.


Tudom, hogy meg kellett volna nézzem, na de ki gondolta. Láttam én úgy nagyjából ugyanaz a model, rajta az én masnim, ki a fene gondolta volta, hogy nem ugyanaz? A legidiótább rémálmomba se álmodtam volna meg. És hiába nem a ruha a lényeg, egy manyassoznynak nagyon fontos, hogy szép legyen, másképp nem is venne szép ruhát, nem menne odrászhoz, sminkeshez. 2 éve szervezem az esküvőt, hogy minden tökéletes legyen, a gatyánkat is ráköltöttük és ez történt...

2012. aug. 12. 10:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!