Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik éttermeket javasolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik éttermeket javasolnátok Budapesten?

Figyelt kérdés
Fél év múlva lesz az esküvőm és a Párommal szeretnénk addigra megtalálni a legmegfelelőbb helyet, ami nem drága és finoman főznek :) (nagyjából 18-25 fő max)

2013. jan. 27. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ilyemsiben gondolkodtok-e, de szerintem nagyszerű ötlet lehet egy all you can eat vendéglő, ahol mindenki ehet korlátlanul. Szerintem a Trófea Grill nagyon jó. az italok is ingyen vannak, és a születésnapos ingyen tortát kap. Természetesen minden társaságban szokott lenni egy születésnapos, ha mégsem, akkor is :)
2013. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló írta a Trófea Grillt, az ilyen szempontból valóban jó, mert a vendégek elég bő skáláról választhatnak, a pörköltökön át a frissen sültekig. Ezen kívül ilyen alkalomnál ingyen torta is jár. Egy barátnőm esküvője után oda mentünk, a 70 éves, hagyományos ételeket szerető nagypapa és a vegetáriánus huszonéves csaj is meg volt elégedve. Vannak különlegesebb ételek is (mármint kinek mi az, nekem az volt), mint pl. cápa, fürjtojás - amit nem mindenki engedhet meg magának, ott viszont megkóstolhatja.
2013. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Én a trófea grillt több szempontból nem kedvelem:


- minimális vegetáriánus/vegán választék (gyakorlatilag még egy menüs étteremben is több van ennél)

- ehhez hasonlóan pl. lisztérzékeny/laktózmentes/egyéb ételek kérvényezése is körülményes (ha vannak vegetáriánus/spec. étrendigényű rokonok, akkor ezt fontos fontolóra venni, azért írom)

- a levesek "menza"-szerű kb. 50 literes bödönökből merhetőek - számomra nem vonzó

- ha szimplán csoporttal megy az ember és sokan vannak, elég nagy a tumultus a svédasztalos részeknél. Én jobban szeretek leülni a fenekemre, meginni egy apetitifet és várni a rendelésemre, minthogy vadásszak és nyomakodjak utána 50 másik ember között.

2013. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Nézd, a kérdező véleményeket kért. Nekem ez a véleményem.


Ha te nem lennél tekintettel a betegség/vallás/egyéb okból külön étrendet folytató meghívottjaidra, akkor inkább ne hívd meg őket szerintem. Már ne is haragudj, de ez lenne a minimum.

2013. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a Trófeában abszolút minden megtalálható. Liszt/tej/cukor és húsmentes diétán lévők is sokat és finomakat ehetnek.... szerintem is a Trófea a legjobb megoldás.
2013. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kisnicole18 ***** válasza:
Óbuda Kerék vendéglő, nagyon hangulatos, jó árban vannak az ételek, és elég színes a választék, két fedett helység van, illetve kerthelységük is. Mi ott tartottuk tavaly szeptemberben a lagzit 25 fővel, csak ajánlani tudom őket, nagyon korrektek:-)
2013. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat!! :)

Azt hiszem, mind a két helyre elmegyünk egy próbavacsorára és meglátjuk melyik lesz a nyertes :)


Köszönöm az őszinte véleményeket is, sokat számítanak! :)

2013. febr. 1. 00:01
 8/8 kisnicole18 ***** válasza:
Nagyon szívesen!:-)itt van a Kerk vendéglő honlapja: [link] minden fent van, az árak pár fénykép:-) A Trófeánál mi is próbálkoztunk de ami a hátrány hogy 25 főre nincs külön terem,(mi azt szerettünk volna) az csak 45 50főtől van, valamint csak éjfélig vannak nyitva a legtöbb Trófea, ha tovább akarsz maradni plusz díjat kell fizetni.. Sok sikert a kereséshez, majd írd meg melyik étterem lett a nyertes:-)
2013. febr. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!