Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen izu tortatok volt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen izu tortatok volt? Milyen izut ajanlanatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 21:37
1 2
 1/14 anonim válasza:
73%

Nekem nagyon sok féle volt már. Dobos, eszterházy, fekete erdő, csoki, sacher, lúdláb, gyümölcs, joghurt, puncs... ezekre emlékszem, de biztos volt még.:D

Jelenleg a dobos a kedvencem. Csak ajánlani tudom. :D:D

2009. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
eszterhazy az dios??
2009. szept. 4. 22:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Barátom kedvence a fatörzs, fateromé a csokitorta, öcsémé a puncstorta, családi kedvenc a lúdlábtorta, én kedvencem a gesztenyés és a dobostorta :)

Ezeket ajánlom!

2009. szept. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak csokitortám, dobos és egyszer oroszkrém tortám volt (az nem jött be). Mostanában szülinapra inkább mignont kérek, egyelőre anyuék annyit vesznek belőle (főleg most, hogy már nem tartanak el), ahány éves vagyok. :D
2009. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Nos, ebben Bob az illetékes, viszont én k*rva jó túrótortát tudok csinálni. Remélem örültök neki?!
2009. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sztem ezek szülinapi torták voltak. :)


A mi esküvőnkön túró és Eszterházy (diós) volt.

Nem volt könnyű menet. Nem tudom, mennyit szántok rá, de érdemesebb jobb cukrászdába menni, vagy legalábbis olyanba, amit ismertek.

Volt olyan hely, ahonnan kinéztek minket és ízek helyett csak annyit közöltek, hogy "az drágább kategória". Sajnos egy kis cukiba mentünk, ahol nagyon finom a süti, de annyira amatőrök voltak, hogy elfelejtették állványra rakni, és egymáson voltak a szintek. Ajánlom, nézzétek meg előtte, sok bosszúságtól kímélhetitek meg magatokat-főleg, ha egyéni elképzeléseitek vannak.

2009. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk 5 emeletes tortánk volt, 5 ízt választottunk. A legalsó, a legnagyobb csokoládé volt, a második a meleg nyári nap tekintetére citrom, a harmadik fekete erdő, a negyedik orosz krém, az ötödik gesztenye. Egy egyszerűnk tűnő falusi, de nagyon neves cukrászdát választottunk. Jóval több szelet torta volt mint fő, de sokan kértek repetát és csak egy pár szelet maradt. :)
2009. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Hotelban lesz az eskuvonk megtartva es a torta a hotel ajandeka lesz. Az izet mi valasztjuk ki azert kerdeztem.. Az eszterhazy dios,puncsos jol hangzik:)

2009. szept. 5. 20:57
 9/14 A kérdező kommentje:
gesztenye is jol hangzik:)
2009. szept. 5. 20:59
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
Igazából számít az is, hogy mennyi és hozzátok milyen közel álló vendégetek lesz. Figyelembe kell venni a vendégek ízlését is, nem csak a ti szátok íze szerint kell dönteni. Nem kell feltétlen a "snassz" csokitortát választani, de azt szerintem az emberek többsége szereti, míg a diót szerintem sokan nem biztos. Mi ezért választottunk több ízűt. A 20.55-ös válaszoló vagyok.
2009. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!