Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruhát a nyíregyhá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruhát a nyíregyházi piacról?

Figyelt kérdés
Érdemes ott körülnézni?

2013. febr. 12. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
96%

Ne számitst márkás szalon minőségre,de vannak csodaszépek,az tény.

Nem a legjobb anyagminőség,de szépek,érdemes szétnézni. (koszorúslányruhákat mi ott vettünk)

2013. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A szomszédom felesége vette ott, bár én csak képen láttam, egész szép volt, az anyaga volt nekem kicsit furi, túl "műanyagos, fényes" jellegű volt. Nekem most lesz esküvőm, de én nem néztem piacon. De voltam szalonban Debrecenben, ahol 80 e. körül már voltak ruhák..nyilván nem a legszebbek, de elmentek egynek. Vagy nézz szét hirdetések között, sokan megveszik, egyszer rajtuk van, és utána eladják. Ha nem lenne pénzen rá, és valószínűleg inkább ezt csinálnám.
2013. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
80ezer azért nem kevés egy ruháért...
2013. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kevés, de én több szalonban is voltam, és ez volt a legolcsóbb. Neten lehet olcsóbban is, ezért is írtam azt a kérdezőnek, hogy szerintem ott célszerűbb lenne az ő esetében.
2013. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!