Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez így érdekházasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így érdekházasság?

Figyelt kérdés

A párommal már régóta együtt vagyunk, hamarosan eljön az ideje, h gyermeket vállaljunk.

Egyikünk sem nagy házasságpárti, de mivel ő elég jól keres, így úgy gondoltam házasodjunk össze, jól jön majd az a családi adókedvezmény, többet adhatunk az apróságnak, ha több marad a zsebünkben.

Vagy megoldható másképp is?


2013. febr. 13. 22:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Mi is azért házasodtunk össze, mikor terhes lettem, mert így könnyebb minden. Ennek 17 éve, elég jól működik az érdek/kényszer kapcsolatunk :)
2013. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Ahhoz nem kell házasodni gyerek apja is igényelheti születés után, csak magzatra nem.
2013. febr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Én a házasságot csak abban az esetben tartom érdekházasságnak, ha a feleket nem kötik össze az érzelmek. Vagy legalábbis nem kétoldalú a dolog.


Nálatok egyértelműen nem erről van szó, egyszerűen csak kihasználjátok a lehetőségeiteket.

2013. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

családi adókedvezményt házasság nélkül is lehet igényelni az apának.

Mi sem vagyunk házasságpártiak, és nem is házasodtunk össze. Így is járt az adókedvezmény, sőt én egyedülálló anyaként magasabb családi pótlékot, és ingyenes iskolai oktatást is kaptam (csak pár könyvet kellett megvennem)

Ha a cél az hogy kicsivel több pénzhez jussatok az állam segítségével akkor nem kell a házasság.

2013. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Az "érdek"házasság azt jelenti, hogy kizárólag érdekből mész hozzá, nem köt hozzá érzelem. Hogy egy pár úgy igyekszik intézni a hivatalos ügyeit, hogy a legjobban járjon a család, az nem érdekházasság, hanem józan ész. Szerintem.
2013. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

# 4/5

Nem kötözködők de ha együtt éltek nevelitek a gyerekeket akkor nem jár magasabb családi mivel nem vagy egyedül álló.

Hogy lehet hazugságban élni és nevelni a gyereket havi 1000Ft több családiért valaki magyarázza ezt meg nekem?

Nem félsz, hogy valaki feljelent?

2013. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

dehogy. ettől még szeretitek egymást, csak próbáljátok kihozni az adott helyzetből a maximumot épp egymás és majdan a közös baba érdekében. ennyi erővel mindenki érdekházasságot köt, aki szocpolt szeretne igényelni és amúgy talán rá se szánta volna magát a hivatalos házasságkötésre.


akkor az volna, ha csupán a magas fizetéséért mennél hozzá

2013. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
6-nak: És ha feljelentik? Ki tudja bizonyítani, hogy a lakáson belül mi történik? Volt olyan ahol kimentek ellenőrizni, egy ágy volt a lakásban. Tudod, mit mondott az ellenőrzött: ágybérlője a férfi és sajnos csak egy ágya van. Gyertyát meg nem tarthat a hivatal.
2013. febr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Azért gondolom férfi tisztálkodási szer férfi ruhák is vannak az elég bizonyíték. Illetve megkérdezik a szomszédot azok meg bőszen bólogatnak majd, hogy igen az apa nagyon rendes minden nap foglalkozik a gyerekekkel, viszi a gyerekeket oviba reggel.

Csak azt nem értem, hogy mindig megy a politikusok szidása, amikor a kisember is csal, nem annyi mert annyihoz nem jut hozzá, de ha lehetne ő is ugyan azt csinálná. Akkor mégis miért szidjuk őket?

2013. febr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

tegnap 23:04

Nem kell kötekedni.. Mivel elvált feleség vagyok, és a gyerekem az előző házasságból született így jár a magas családi pótlék. Ha a párommal összeházasodtam volna akkor elvesztettük volna ezt a lehetőséget..

Nem élünk hazugságban és sokat dolgoztam adóztam az országnak, így végül is csak visszakapom amit adtam. Amúgy meg már

Tudod az vesse rám az első követ aki nem tenné meg, főleg ha sok-sok éve csak ad az államnak..

2013. febr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!