Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha külföldi állampolgárral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha külföldi állampolgárral köttetett egy valóban szerelmi házasság, mégis ki akarnak kérdezni mindkét konzulátuson, hogy kiderítsék érdekházasság történt-e, akkor miket fognak kérdezni? (uniós és nem uniós állam polgárai)

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 03:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol ismerkedtetek meg, kik a feleséged barátnői, milyen szinű a fogkeféje, stb... Semmi extra, ha tényleg szerelmi házasság. Ha viszont nem az, akkor elég lebukós.
2010. máj. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Mindenről,ami a hétköznapi életben előfordul. A szokásaitokról,mit tudtok egymásról,a rokonokról stb. Erre nem lehet felkészülni. De Amerikában a házasságkötés után is felkeresik azokat,akiknél fenáll az érdekházasság gyanuja. Megkérdezik a szomszédokat is a párról.Elég hamar kiderül,hogy valóban együttélnek-e,vagy csak kamu.
2010. máj. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
komolyan van ilyen? de nem értem miért baj az ha valaki érdekből házasodik?
2010. máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
mondjuk mert kijátsza a törvényeket? úgy kap zöld kártyát, hogy nem ment végig a normális szűrésen?
2010. máj. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
7.50-esnek. Azért baj,mert a házassággal csak az állampolgárságot akarja megszerezni,amit anélkül nem tudna megkapni. Ezt akarják kivédeni.
2010. máj. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Van egy amerikai film, ha jól emlékszem, Zöld kártya a címe G. Depardieu és A. McDowel játszott benne, ha nem tévedek. Nézzétek meg, éppen ilyen a kikérdezés, az életetek legapróbb, legintimebb részleteire is rákérdezhetnek.

Amikor a filmet néztük, rájöttünk, hoy mi biztosan elbuknánk rajta (mindketten magyarok vagyunk egyébként), mert 10 év házasság után sem tudnánk sok olyan - számunkra lényegtelen - apróságot, amit a filmben kérdeztek :=). Nem hiszem, hogy az igazolja egy házasság valódi alapját, hogy a férjem tudja, hogy pl. mikor menstruálok (össze-vissza) vagy hogy milyen márkájú a parfümöm (többfélét használok hangulattól, évszaktól függően). De én sem biztos, hogy az összes rokonát fel tudnám sorolni (nagy cslád, minden ágon sok gyerekkel, itthon és külföldön, szerte a világban, sokkal még mindig nem találkoztam).

2010. máj. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen, én is attól félek, hogy olyan keresztkérdéseket tesznek fel, amikre még a 10 éves házasok sem feltétlen tudnak válaszolni, és ezért elbukunk. A hétköznapiakra természetesen tudjuk a választ, de most kezdjünk el beszélgetni gyerekkortól kezdve minden apróságról, mert egy-két kérdés végett elbukhatunk? És ha véletlen mégis ez történik, akkor mi lesz? Akkor kinyilvánítják érdekházasságnak, és 3 havonta találkozhatunk? (mivel uniós országban 3 hónapig tartózkodhat az ember, aztán 3 hónapot a nem uniósban, és a munka az unióst oda köti, a nem uniós pakolhat haza...).
2010. máj. 22. 14:42
 8/17 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a válaszokat mindenkinek. Láttam már a filmet, de akkor még nem is nagyon figyeltem a tartalmára, most, hogy aktuális, azt hiszem megnézem újra.
2010. máj. 22. 14:44
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

nézd meg!

én imádom azt a filmet :)

egyébként én 1 éve együtt élek a barátommal, simán felsorolom az összes samponját, dezodorját, a kuytája nevét, a laptopja márkáját, kedvenc dalait, hülye szavajárásait, kedvenc és utált ételeit, de még így is lehet, hogy bebuknánk.

szívesen kipróbálnék egy ilyen tesztet. :)

2010. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha már filmajánó, ilyesmi téma a Nász-ajánlatban is van. :) Az is jó film. :) Sok sikert a kikérdezéshez :)
2010. máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!