Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tolna, Somogy és Baranya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tolna, Somogy és Baranya megyében hol van olyan esküvői ruhaszalon, ahol koszorúslányruhát is lehet kapni? Linkeket kérnék a weboldalakról!

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszadóknak a válaszokat!

2013. febr. 28. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

hercegnő szalon pécs, szigeti út, nagyon kedves a nőci meg segítőkész, ha valami nem áll jól, azt is megmondja, arra megy, hogy szép legyél, nem arra, hogy mindenképp bérelj!


[link]

2013. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pécsi vagyok, ami így eszembe jutnak:

Shalia Sposa: [link]

->nekem innen volt a szalagavatós ruhám, szupi volt, imádtam, de a nővérem esküvőjére néztünk itt menyasszonyi ruhákat is, amik szintén elképesztőek

Elisabeth Nardo: [link]

Tizsami: [link]

Ezeknek találtam honlapokat is. Amit még ismerek: Forrás üzletház legfelső emeltén nagyon aranyosak a varrónők, Széchenyi tér felé pedig Chloé szalon kirakatában gyönyörű ruhák vannak mindig, biztosan ott is vannak koszorúslány ruhák, bár ott még nem jártam.

Ezen kívül kereskedők házában Royal ruhaszalon, Pécs Plaza-ban is van egy alkalmi ruha üzlet, ahol menyasszonyi is van pár, meg mindenféle alkalmi ruha, koszorúslánynak valók... Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!