Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudom legkönnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudom legkönnyebben eladni 1-szer használt márkás menyasszonyi ruhámat? Esetleg te hol tudtad?

Figyelt kérdés
ruha
2013. febr. 28. 21:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10 mondjuk ebben van valami! Olyan anyagias világban élünk,hogy úgy is az olcsóbbat fogják választani! A facén most néztem ilyen oldalakat de csak 1-et találtam!
2013. febr. 28. 22:21
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kifejezetten esküvős oldalakon is hirdethetnéd (pl. álompár)! Egyébként én 125 ezret fizettem a ruháért decemberben(eredetileg 1300 euró, kölcsönzési ára 160ezer...), szóval a márkásakért többet is adnak 10-20ezernél :)
2013. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy-egy kifejezetten felkapott vagy valami miatt érdekes modellért igen.

Szóval önmagában még az sem elég, hogy márkás. Daalarnákat 100 ezerért (mindenki amúgy tudja milyen árai vannak) hirdetnek hónapokig, Mori Lee ruhák is voltak most a vaterán 40 kikiáltási 70 villámárral gyönyörűek hosszú hetekig és a kutyának sem kellett csak mert márkás.

Meg az az igazság, hogy sokan olyan szar képeket tesznek fel, nem is tudom milyen márkás van most is fent, aztán felrak egy olyan képet, hogy valami hatalmas szar boleró van rajta, ami a ruha felét kitakarja és csodálkozik, hogy senkit se érdekel a hirdetése.

2013. márc. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem fenn volt több hónapig vaterán, csak pár érdeklődő volt...

aztán feltettem facebbokon az 'esküvőmlesz' oldalára, ott is volt érdeklődő, de nem vitték el... végül feltöltöttem jófogásra, 2 hét alatt elment 30.000-ért.

2013. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
be tudnád linkelni a ruhád? Kíváncsi vagyok :)
2013. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
2013. márc. 1. 17:45
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon fényesek a képek, nincs olyan, mit a fotós csinált? így olyan olcsó fényes kínai anyagnak hat a ruha szoknya része!
2013. márc. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem bántásból, de nagyon rossz a hirdetésed. Nem csoda, hogy nem bírod eladni.


Valami méretet csak kéne írnod, legalább azt, hogy milyen ruhaméretet hordasz, meg milyen hosszú például. Az, hogy fűzővel állítható, az édes kevés.


A képek alapján meg nem csoda, hogy 60ért nem ment el, olyan igazi olcsó hatású ruha, nem tudom, csak a képeken ilyen fura hatású az anyaga? De a felsőrész díszítésén látszik is szerintem, hogy hát... elég érdekes egy ruha. Szóval örülj neki, ha bármennyiért elmegy.


Másik, hogy egy forintért a vaterára, licites oldalra van értelme fel tenni, leginkább minimálár nélkül, mert ezzel a hirdetéssel is most az a baj, hogy jó azt írod ki, hogy egy forint, de azért ott van, hogy megegyezés szerinti ár, amiből megint nem tudja senki, aki olvassa, hogy most mégis mit akarsz kérni érte. Mert abban biztosak, hogy van konkrét elképzelésed, csak nem írod ki. Így kattintanak tovább olyanra, aki nem árul zsákbamacskát.

2013. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!