Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eléggé pattanásos a homlokom,...

Eléggé pattanásos a homlokom, már lassan 2 éve és ezen változtatni szeretnék! Nincs-e valami olyan szer v. valami a mit kipróbáltatok és használt is!?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
feketeszappan!!
2011. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem írtad le a nemed, meg a korod, a tisztálkodási szokásaid, meg azt sem, hogy milyen paattanásokról beszélsz... pedig ezek fontosak lennének.


Mindenesetre a napi 2szeri mélytisztítás (magyarul melegvizes arcmosás valami arcmosóval) a minimum. Utána arctonic, és hidratálókrém (ez nagyon fontos, különben a toniktól kiszáradt bőröd védekezésképpen olajos lesz, ami táplálja a pattikat).


Mellesleg a melegvizes arcmosás után megpróbálhatod kinyomni őket, de csak azokat, amik könnyen kijönnek, ha erőlködni kell eggyel, akkor azt hagyd, mert megsérted a bőröd és sebes lesz.

2011. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok: mivel a homlokod pattanásos arra gondolok, hogy esetleg a hajad odalóg, nem? Attól beizzad és nem tud szellőzni a bőröd.
2011. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok , 13-at töltöttem áprilisban , és vannak olyan pattanások amik gennyesebbek meg olyanok amik csak sima mitaszerek , minden este szoktam megmosni meleg vízzel , és mikor ki vannak nyomva , utána szoktam tonikot ,,,,,,,,,,,,,,,, és a feketeszappannal meg kell mosni az arcomat ???
2011. szept. 12. 19:42
 5/11 A kérdező kommentje:
hidratálókrém is van ( ebből a clean and clear krém ) nemtudom ez jó-e ?? ezért kérdeztem hogy olyat írjatok ami már bevált
2011. szept. 12. 19:44
 6/11 A kérdező kommentje:
jah és rövid hajam van
2011. szept. 12. 20:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor igyál sokat, az is jót tesz a bőrnek. sajnos ebben a korban ez így megy. Csak a kozmetikus tudja lekezelni őket.
2011. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a fekete szappan egy arcpakolás. fel kell lenned és fent hagyni pár órát.

nekem amikor annyi idős voltam mint te, nagyon problémás volt a bőröm. folyton kozmetikushoz jártam, hogy kicsit legalább rendbe tartsa. ő ajánlotta a fekete szappant ami kimondottan gyulladt arcbőrre van. nekem teljesen rendbe tette az arcomat. hetente egyszer szoktam használni. most 20 éves vagyok és legutoljára 14 évesen voltam kozmetikusnál. azóta nem volt rá szükségem és teljesen tiszta az arcom. se mitesszer, se pattanás :)

2011. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ÉS akkor ezt a feketeszappant hol lehet venni ???
2011. szept. 16. 18:16
 10/11 A kérdező kommentje:
MEg milyet , mert néztem és van afrikai meg egy csómó fajta
2011. szept. 16. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!