Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok ezekről a ruhákról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ezekről a ruhákról?

Figyelt kérdés

Melyik lenne a legjobb választás szerintetek? (Az általam felállított sorrendben linkeltem be őket.) A fátylakat ne nézzétek, nem ilyen lesz. :)

Menyasszonyi ruha:


[link]

[link]

[link]


Az első és második között még vacillálok. :)


Menyecskeruha: (piros/bordó lesz a ruha)


[link]

[link]


Cipő:


[link]

[link]


Még nem tudom melyik lenne jó a menyasszonyi ruhához, melyik a menyecskéhez. (Persze hozzáillő színben. :D)


Paramétereim: 175 cm, 59-60 kg. Mellbőség: 86 cm.

Köszönöm, hogy válaszoltok vagy egyáltalán megnézitek a kérdésem. :) (Remélem a linkek jók!)



2013. márc. 16. 17:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%

Menyecske ruhának amit linkeltél szerintem nem jó.. Ez inkább egy estélyi vagy nyári divatruha mint menyecske ruha. Egy partira jobban elmenne.

Esküvői ruháknál nekem egyik sem jön be, igaz nem is én hordanám. Végül is mindhárom egyforma..

Amúgy nem azért nem jön be mert csúnya lenne, sőt szépek nagyon. Azért nem jön be mert minden menyasszony ilyen esküvői ruhában megy férjhez. Én törekednék arra hogy ne olyan legyek mint a 18076123 -dik menyasszony..Unalmas, és tucat..

Szóval ruhák közül azt válaszd ami neked a legjobban tetszik.. Menyecske ruhát meg keres másikat mert ez messze van tőle..

2013. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
46%
Mindegyik első1
2013. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
60%
A menyasszony ruhák nekem se tetszenek,a szabásuk nem jön be:) A menyecske ruhák elég furcsák,,viszont az első cipő nagyon tetszik :))
2013. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Ruha: 3.

Menyecskeruha: 2.

Cipő: egyik sem nyerte el igazán a tetszésmet, de ha választani kell akkor a 2.

2013. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
51%

SZia!


Megakadt a szemem rajta, hogy az első egy Eddy K. ruha. Szerintem is csinos, de közeli élmény után ezekkel a ruhákkal nem ajánlom! Sajnos annak ellenére, hogy híres tervező, a varrás sok helyen rossz minőségű, értem ezt főleg a díszítésre. Élőben fele ilyen szép sincs a ruha, főleg nem közelről :(


A másik két La Sposa ruha közül nekem inkább a 2. tetszik.


Menyecskeruhából mindkettő csinos, ízléses, nem tudok dönteni :)


A cipőkről szintén szeretnélek lebeszélni! Sajnos ez a 80-as évekbeli stílus klipsz bizsu díszítéssel nem megy egyik ruhához sem, ráadásul idejét és divatját múlt is (valamint személy szerint bumszli, ízléstelen hatásúnak tartom).

Ilyen cipőkkel próbálkozz inkább:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Színében is inkább a ruháéra hasonlító törtfehér, pezsgőszínű, ekrü legyen, ne hófehér.

2013. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
45%
Mindháromból az első
2013. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%

a 3. menyasszonyi ruha az utolsó válaszadó által belinkelt első cipővel. A te cipőid tényleg bumszlik szerintem.

És az első menyecskeruha

2013. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
34%
Mindháromból az első.
2013. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
39%

Menyasszonyi ruha: 2

Menyecskeruha: 2

Cipő: 1

Örülök,hogy segíthettem.:)

2013. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
47%

szerintem Menyasszonyi ruha: az első

Menyecskeruha:a második

cipő:első

egyébként ízlések és pofonok ez a te és párod nagy napja lesz és szerintem azt a ruhát válaszd amit igazán érzel hogy kell..tudom ez értelmes volt de mindegy /sok sikert/

14/L

2013. márc. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!