Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruhába abroncsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruhába abroncsot hol lehet venni külön? Több mértben van?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt általában együtt szokták árulni, de csináltathatsz varrónővel is, vagy ha van egy kis kézügyességed te is csinálhatsz, nem kell hozzá csak tüll, meg "halcsont", amit rövidárú boltban tudsz venni.
2009. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz venni szalonokban is, én is ott vettem anno! Rendeltek nekem egy újat! van méret betüs, s-m-l stb. De neten is tudsz rendelni, ott is láttam esküvői kellék üzletekben!
2009. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt találsz abronycshoz merevítőt, csak a szoknyát kell hozzávarrni!

2009. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia nekem van több méretben is most volt az esküvőm és én meg vettem mindent ruha fátyol abroncs minden ha kell valami irj badaribernadett@freemail.hu
2009. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!