Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen típusú menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú menyasszonyi ruha állna jól nekem, ha (többi lent)?

Figyelt kérdés
166cm magas vagyok, remélhetőleg 60kg leszek, mondhatjuk, hogy széles a csípőm, és van fenekem is, mellem sem kicsi, van derekam. Tehát "formás" vagyok, nem fiús alkat.
2011. okt. 29. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Melled, derekad kiemelni, csìpőből pedig bővüljön (abroncsos). Az èn ruhàm eladó, idei modell. Írj privit, ha érdekel és küldök ròla fotòkat :)
2011. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1%
Valami bő fazonut. Ami takarja csipőd.Szerencséd van mert nem jó az idő. Eltudod takarni a hurkákat
2011. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

ide linkelte be egy lány ezt, szerintem csodaszép benne, és neki is ilyen adottságai vannak:

[link]

2011. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hurkáim nincsenek...

Esküvő nyáron lesz.

Felső rész milyen legyen? Pántos? Nyakbaakasztós? Pánt nélküli? Kerek dekoltázs? Valamilyen forma? Vagy egyenes?

Szívesen megnézném a ruhádat, írok!

2011. okt. 29. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Ami szép, azt ki kell emelni.. Márpedig, ha nagy cicije van, van dereka is, akkor azt igenis ki kell emelni. Nem eltakarni.
2011. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ne hallgass senkire, az esküvődön úgyis te leszel a legeslegszebb! Nagyon sok boldogságot!
2011. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

hmm... szerintem mell alatt szabottat válassz, mert ilyen adatokkal annyira nem lehetsz lapos/vékony derékban, hogy egy igazán passzos, fűzős ruha jól állna. Szerintem ha alapjáraton nem is vagy az, a fűzős, szoros felsőrész akkor is hurkásítana. Nem sértésből, de é máshogy nem tudom elképzelni ehhez a magassághoz ezt a súlyt.

Plusz, ha mellben jobb vagy mind derékban, érdemes arra helyezni a hangsúlyt. Főleg hogy magasnak sem vagy mondható, a mell alatt vágott fazonok pedig nyújtanak optikailag, a derékban szabottak pedig összenyomnak.

a pántos, pánt nélküli, nyakban kötött fazonok is jók neked. Ha extra hangsúlyt akarsz helyezni a melleidre, akkor a nyakban kötős a tökéletes számodra.

karcsúbbnak tűnhetsz, ha mell alatt/derékban sötétebb színű szalag/rész/csipke borítja a ruhádat.


Ilyesmi ruhák szerintem tökéletesek lennének:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. okt. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!