Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti házasodnátok a Fegyházban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti házasodnátok a Fegyházban? A páromat tavaly nyár elején (2012) ismertem meg. Idén októberben szabadul. Ő egy elvált ember és 16 év van köztünk. Nagyon szeretjük egymást és össze szeretnénk házasodni.

Figyelt kérdés

A párom civilben szeretne mert azt mondta hogy ő többre értékel engem minthogy a fegyházban vegyen el. Én viszont nagyon szeretném akár a fegyház falain belül mert szeretem. Szerintetek ciki mindez? Miután elvált én "megkértem a kezét" ő igent mondott. Januárban jegyzett el. Várom a véleményeket, meglátásaitokat.28/L.

Amit még tudni kell róla. Neki az előző házasságából van 2 gyermekE. Pár héten belül az unokája is megszületik mert a nagyfia barátnője babát vár. Ettől függetlenül a párom vágyik közös gyermekre. Szóval én már vágyom gyermekre ő pedig még vágyik.



2013. márc. 21. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/94 anonim ***** válasza:
89%
Hogyan ismerkedtél meg vele, ha fegyházban van?
2013. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/94 anonim ***** válasza:
88%
És hány évet ült és miért ítélték el?
2013. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/94 anonim ***** válasza:
79%
Én egyáltalán nem házasodnék olyan emberrel, aki fegyházban van, vagy volt. Rohadt jó kapcsolat lehet, ha egy napot nem éltetek együtt. De hajrá....
2013. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/94 anonim ***** válasza:
58%
Ha őrülten szerelmes lennék bele, még a fegyházban is házasodnék. Miért került oda?
2013. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/94 anonim ***** válasza:
78%

Én el se tudnám képzelni a fegyház esküvőt. Pedig én nem vagyok egy nagy lagzi párti.. Mondjuk én eleve nem is mennék férjhez egy olyan emberhez mint akit te választottál.

Ne feledd: kutyából nem lesz szalonna.

2013. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/94 anonim ***** válasza:
76%

Nem fegyházban, hanem fogházban, ha ilyen hamar szabadul.

Nagyon nem mindegy...

Amúgy nem ciki, de ha tényleg szabadul októberben, én már kivárnám azt a pár hónapot.

2013. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/94 anonim ***** válasza:
83%
a nagypapának saját babája születik tőled :D ez a legjobb. Amúgy nem házasodnék.Kivárnám, míg kiszabadul.
2013. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/94 anonim ***** válasza:
100%
6: Honnan tudod? Nem írta még meg a választ, hogy nem a fegyházban töltött idő alatt ismerte-e meg. Engem is ez érdekel, azért kérdeztem rögtön az elején ezt, mert ez nem mindegy az ügy szempontjából, amíg nem ismerjük főbb vonalakban sem, hogyan alkothatnánk véleményt?
2013. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/94 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kellemesebb lenne a fegyházon kívül, ha már szabadult. Szebb emlék lenne, jobb körülmények között, és utána rögtön kezdhetnétek is a közös életet. Ha olyan nagy a szerelem, ezt a jó fél évet kibírjátok. Én biztos inkább várnék vele.
2013. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/94 anonim ***** válasza:
80%

6-os vagyok, ez igaz, valamiért azt feltételeztem, hogy kint ismerte meg.

Bent hogy lehet ismerkedni???


Na mindegy, én ahogy említettem, kivárnám az időt októberig.

2013. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!