Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fiúk? Melyik típusú ruhában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Melyik típusú ruhában tudnátok elképzelni a szerelmeteket? Lányok nektek melyik tetszik legjobban?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 21. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

A barátnőmet mindenképpen az utolsóban. De isten őrizz,hogy a közel jövőben ilyen ruha legyen rajta!


22/F

2013. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A harmadik nem rossz, de az elsőben szívesen látnám.
2013. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mivel még valószínű,hogy nem láttam passz.

Amúgy az utcsó

2013. márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Máskor legyél már kicsit igényesebb és keress jobb képet, légyszi :)


Amúgy én valahogy nem értékelem igazán az esküvői ruhákat...

2013. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom ha nem feleltem meg a magasrangú ízlésednek. :D Örülj hogy legalább linkeltem valamit és nem ilyen sokatmondó neveket mondtam mint, fodros habos-babos, A-vonalú meg harangfazon...
2013. márc. 21. 23:36
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Utálom a díszes bálruhákat, inkább valami hétköznapiban. Abból úgyis egyszerűbb kibugyolálni! :)
2013. márc. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első nekem nem tetszik, nem szeretem az ilyen szoknyákat. A második és a harmadik közül nem tudnék választani, esetleg az alapján, hogy felvéve melyik áll jobban. Mondjuk én a második derekán kicsit túlzásnak érzem azt a nagy virágdíszt, de amúgy szép.
2013. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
nem tudom, miért van itt annyi házasságellenes ember, de lehet, hogy 15-20 éves fiúk írnak ide. A második az, ami a 3 közül tetszik. 33/N
2013. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem igazán egyik sem tetszik nőként, de forma miatt a harmadikat semmiképpen nem választanám. Hülye alakom van ehhez, nem nekem való! :)

Az első kettő ruha is egy kicsit túl sok nekem. Kicsit csicsa, de nem csúnyák, szóval akinek ez a stílusa és ilyen ruhára van ingerenciája, annak jó lehet.

A páromnak tök mindegy miben lépkedek oltár elé, ő ezt kijelentette előre. Felőle pizsamában is odamehetnék.

2013. márc. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem viselnem, pedig nagyon szepek, mert enm ereznem magamat kenyelmesen egy pant nelkuli ruhaban.

Igaz eleg vekony vagyok, de szeles vallam van igy eselytelen, hogy jolalljon. Amugy az elsonek nem tetszik annyira a szoknyaresze, de a felso resze nagyon szep, tetszik hogy egeszen melyen kezdodik a szoknyaresz. A harmadik tipusu ruha tetszik a legjobban, de azt sem valasztanam, mert egesz estere nem ereznem jol magam benne (mar elore latom hogy ez a kerdes lesz nalam a legnehezebb dontes a sajat eskuvomon)


26/N

2013. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!