Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Almássy Éva szalon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Almássy Éva szalon tényleg megfizethezetlen? Bár én csak alkami ruhákat nézegetek ott mert a menya ruhám megvam már.

Figyelt kérdés
Kell időpontot kérni? nincs a honlapon hogy kéne.
2013. márc. 26. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán a legegyszerűbb lenne felhívni őket telefonon, és megkérdezni ezeket. (Kb. milyen árban vannak a ruhák, és kell-e időpont?)


Mondjuk az tök égő, hogy a saját bemutatkozó szövegüket nem tudták megírni helyesírási hiba nélkül.

2013. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Biztos letuggya, csak sietett, meg spórolt. Mellesleg hol van ez a szalon, itt Lacházán?
2013. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a kérdezőről beszélek, hanem a szalonról. Az első oldalukon a bemutatkozó szöveg... hát hogyismondjam... Ha egy ilyen szalon csinál egy honlapot, vegye már a fáradságot, hogy átnézi valaki a szövegeket, aki tud magyarul...
2013. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Az előbb utána néztem kicsit a szalonnak és találtam egy olyat ahol véleményezik.

Ott írják hogy telefonon semmi infot nem adnak.

A ruhapróbán meg hiába említesz meg ezt azt a honlapról, az a válasz hogy ők nem nézik a honlapot.

Az a baj hogy eddig jóformán csak ott láttam olyan menyecskeruhának valót ami tetszik.

2013. márc. 26. 18:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"az a válasz hogy ők nem nézik a honlapot"


MI??? A saját honlapjukat nem ismerik? Az igen...

2013. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Milyen igénytelenek. Nem nézik? Nem a fäszt nem, frissítve mégis frissítve van, hogy ott az új kollekció.

2013-ban szerintem nagyon sokan úgy vannak vele, hogy ennyi igényesség legyen már bennük. Én legalább is csak olyan szolgáltatókat választottam ki, akik adnak erre az első benyomásra, mert a legtöbben manapság már a neten néznek meg mindent...

2013. márc. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

olvasd el a kommenteket. durva.

[link]

2013. márc. 27. 14:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon furcsa, kétarcú szalon ez. Egyfelől a felrakott ruhák valóban élvonalat képviselnek. Másfelől ma egy ilyen cég egyik legfontosabb megjelenési felülete az internet. Ami egykor a kirakat és a cégér volt, az ma a honlap. Hogyan lehetséges, hogy egy elképesztően igényes üzlet ilyen hihetetlenül igénytelenül áll hozzá ehhez???
2013. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
10.000-25.000ft között lehet kölcsönözni! :)
2013. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

szerintem ez az a szalon amit nagyon messziről el kell kerülni.teljesen más a kínálat a valóságban (üzletben), mint a honlapján. innentől kezdve megtévesztés az egész.

ha valaki azt írja magáról, hogy ő a legjobb, már eleve gyanús..., az az elégedett ügyfelek dolga lenne.

szóval Évike pokolian nagy dumás (a honlap is erről árulkodik) nő a társkereső oldalaival, a kölcsönző boltjaival és a teherbe ejtő székely virtusával...


vele csak óvatosan!

2015. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!