Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek a testvére esküdik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eiko89 kérdése:

Akinek a testvére esküdik, esküdött! Ki mennyi pénzt adott ajándékba a nővérének, bátyjának?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A húgom, aki 15 éves volt az esküvőkor 10 ezer forintot adott, plusz 10 ezret dobott be a menyasszonytáncnál. Szegényem miután megtudta, hogy házasodunk, minden zsebpénzét félretette, így lett meg neki. Mi nem is akartuk elfogadni, de visszacsempészte a cuccaink közé. El nem vártuk tőle, hogy adjon. Hálaképpen számíthat rá, ha egyszer ő házasodik, akkor nem leszünk szűkmarkúak.
2013. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 50 000 Ft-ot adtam nővéreméknek esküvőre + azt hiszem, 10 ezret a menyasszonytáncba. Nővérem 28 éves volt, én 25 (és volt keresetem is). Mindez 3 éve.
2013. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Külföldön elek, tesomek egyik itteni nyaralasnal beleszerettek egy kis kapolnaba es itt szerettek volna az esküvöt tartani (az eljegyzesük is itt volt). Ugyhogy ennek örömere mi alltuk a ferjemmel a szük csaladi kör 1 heti szallasat (13 fö, szülök, nagyszülök, tesok es parjaik) es a repülö jegyet mindenkinek. Eletünk legjobb kis multikulti bulija volt, mert nekünk mar csak a hugunk el otthon es a sogornöm tesoja is külföldön van, sok a külföldi igy a csaladban :) Minden penzt megert es annak is örülök, hogy öcsemek nem vertek adossagba magukat es az almaik is teljesültek.
2013. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50ezer
2013. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyik testvéremnek májusban, másiknak júliusban lesz az esküvője. 50ezret szerettem volna nekik adni, plusz a menyasszonytánc, plusz a szállást mi fizetjük magunknak. Sajnos közbejött pár nagyobb, váratlan költség, ami miatt ezt nem tudom teljesíteni. :( Bár tudom, hogy a testvéreim nem is várnák el tőlem, hiszen nincsen állandó jövedelmem, még nem dolgozok, csak nyaranta.

Aztán vettem nekik két gyönyörű festményt, remélem tetszeni fog nekik. :) És a menyasszonytáncba ugyanúgy dobjuk a 10-15ezret.

2013. ápr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs testvérem,párom öccse nősült tavaly,300ezret adtunk

(bár hogy minek,nem tudom,mi januárban házasodtunk,ugyanennyit visszakaptunk tőlük)

2013. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi tesómtól százezret kaptunk, férjem húgától meg azt, hogy megcsinálta a meghívókat. Tesómék ékszert kapnak ugyanebben az értékben a nyáron, sógornőm meg nem tudom mit fog, nála nincs kilátásban esküvő.
2013. ápr. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én sajnos csak 20-at tudtam adni öcséméknek, kis esküvő volt, és 1 hónappal előtte szóltak :( tőlük egy tepsi szettet kaptunk, sajnos nagyon nem álltak jól anyagilag, még a vonatjegyet is mi fizettük nekik, de tudtuk, hogy nem fognak tudni nagy összeget beleadni, nem is vártuk el, sokkal jobb volt, hogy ott voltak.
2013. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi 100- at adtunk, a férjemmel és nem borítékba hanem letánzoltuk: )
2013. ápr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!