Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Pörgős vidám hardcore/rock/pun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pörgős vidám hardcore/rock/punk stb. zene összefoglaló videó alá?

Figyelt kérdés
Az esküvői klippünkhöz keresünk zenét, ilyeneket hallgatunk alapból, de most semmi nem jut eszembe, ami pont passzol. Kb. 10 percnyi zene kéne, de eddig csak egy jót találtam. Most nincs ötletem, mert olyan kell, ami egyszerre pattogós és vidám és lehetőleg "szerelmes", se nem emelkedett, drámai vagy ilyesmi. remlélem van, aki érti mire gondolok, eddig, ami ennek megfelel számomra az a Dope You spin me round feldolgozása.
2013. ápr. 9. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tényleg a Days go by is jó!


Az a scorpions szám nekem inkább a nászéjszaka száma lenne talán. :)

2013. ápr. 9. 18:03
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Üllői úti fuck: Esküvő :)


Lordnak vannak jó számai


Angol vagy magyar lenne jobb?

2013. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Angol. Az Esküvő az nekem vonatott. Egy teljes nap eseményei lesznek abba a kb. 8 percbe belesűrítve, ezért szeretnék gyors folyamatosan pattogós zenét.
2013. ápr. 9. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, kösz a lepontozást...
2013. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!