Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jó ötlet, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, hogy az esküvőmön az apósom kísérjen az anyakönyvvezető elé? Nagyon szeretem őt apám helyett apám. (apukám sajnos meghalt)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha ilyen szoros a viszony akkor szerintme jó ötlet. Az én Édesanyámnak is hamar meghalt apukája és a másik nagypapám apja helyett is apja volt.
2013. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Anyukad sem el mar? Testvered? En apost nem valasztanam, ha van csaladtag is....
2013. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fiú testvérem nincs, nővérem párjával nem vagyok olyan kapcsolatban, hogy úgy gondoljam megérdemelné. Párom bátya jöhetne még szóba.
2013. ápr. 14. 14:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is meghalt az apukám,és engem anyu kisért az oltárhoz.
2013. ápr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Anyám meg szóba se jöhet igaz meghívom mert úgy illik de nem rajongok érte túlzottan. Anyósommal jobban kijövök.
2013. ápr. 14. 14:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. Jobb, mintha az anyukád kísérne.
2013. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Párod bátyja, Anyja, Apja? Te most Tulajdonképpen kihez is mész férjhez? A családhoz, vagy ehhez a férfihez? Nekem ez nagyon furcsa, hogy csak Ők jöhetnek szóba, csak róluk beszélsz.
2013. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én apóst nem választanám, mivel ez a mozdulatsor kb. azt jelenti, hogy "átadnak" téged a leendő férjednek. Ez mondjuk így apósod részéről fura lenne.

Templomba vonulhatsz be egyedül, párod már az oltárnál vár. Polgárira szintén így, vagy akár együtt is mehettek.


Nem a viszony miatt nem választanám apóst, hanem mint írtam, a mozdulatsor "jelentése" miatt

2013. ápr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Válaszd nyugodtan az apósod. Örülni fog neki.
2013. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is mehetsz apósoddal.


Nekem mondjuk jobban tetszik, ha vagy a vőlegénnyel együtt, vagy a menyasszony egyedül vonul, de ez már más kérdés. Ha te kísértetni szeretnéd magad, akkor apósod teljesen jó rá :)

2013. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!