Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol legyen a helyszín?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol legyen a helyszín?

Figyelt kérdés

Esküvőre keresek helyszínt Komárom-Esztergom megyében.

Teljesen elvesztem, neten van kb 3 fenn, de mindegyik elszállt hely, elszállt árakon.

Segítenétek?

Akinek van tapasztalata, pl volt ott esküvőn vagy ő oda tervezi leírná, hogy hol?


kb 80 -85 fő ebből 15 gyerek


köszönöm



2013. ápr. 28. 22:02
 1/5 anonim válasza:
Tatán a Pálma rendezvényház vagy a Kristály szálló az ami olyan hely lehet, hogy erre optimális.
2013. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyan nem ottani vagyok, de nincs olyan iskola, aminek ki tudnátok bérelni az ebédlőjét, szakácsokat, stb., és ott megtartani? Akkor a kaja/pia minden anyagáron menne, csak terembért, szakácsokat és pincéreket kell fizetni
2013. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Tatában gondolkodtam én is, igaz csak 20 km, mégis kicsit távol van. találtam egy jót Tatabányán, nagyon jó áron, de az már mesze van nagyon.


A környékbeli iskolákban a tornatermek hatalmasak (sok száz emberes rendezvények szoktak lenni), nincs saját konyha, a napköziseknek szállítják az ételt. Megfordult a fejemben, el kellett vetni:(


Ami nagyon tetszik, csak előre rettegek az árától az a Neszmélyen lévő Hilltop Borház. Ez az álom, nehezen szakadok el, de félek a költségvetés nem bírná, ráadásul nekem szempont lenne, hogy bort lehessen bevinni, mert édesapám borászkodik, és válallható (érmes) borai vannak.


Még személyesen ne érdeklődtem a feltételekről, de muszáj lenne elszakadnom, emiatt kértem főként a segítséget...


Várok esetleg még ötletet

2013. ápr. 29. 08:10
 4/5 anonim válasza:
Első vagyok: szerintem a Pálma lenne a legjobb, ami pedig az iskolákat illeti azért még az (szintén tatai) Eötvös József gimnáziumban vagyis annak dísztermében próbálnám meg, ha más nem, csak egy telefonba került.
2013. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oda jártam suliba:)


Az éttkeztetés miatt nem jó, mivel a koli bezárt, így az ételt máshonnan kellene szállítani, ott honnan szolgálják fel stb....mindenesetre az ötlet nem rossz.

A Pálma mindenképpen benne lesz a megnézendők, árajánlatkérések sorában... ( persze eközben már most a 80 fő 91 lett....)

2013. ápr. 29. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!