Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok ajánlani jó éttermet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani jó éttermet a 19. kerületben, lehetőleg közel a polgarmesteri hivatalhoz (Városháza tér)? Kb.50 fős esküvőt tartanánk ott.

Figyelt kérdés
Olyan javaslatoknak is örülök amik kicsit távolabb vannak ha tényleg jó az étterem!

2013. máj. 8. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ennél közelebb nem találsz, hogy mennyire jó nem tudom, de eléggé tele szokott lenni. El kell menni egyszer enni oda aztán kiderül.

2013. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is Kispesten lakunk, s szintén a Halásztanyát javasolnám:) Én mondjuk még nem voltam ott de a (tőzsgyökeres)kispesti párom szerint nagyon jó.Esetleg a Nótafát is kipróbálhatjátok,vagy a Köki közelében a Boczkó éttermet:) A Boczkóban hatalmas adagokat adnak:) Sok boldogságot!:)
2013. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat!

Eddig en is a Halasztanyat talaltam, csak fenntartasaim vannak vele kapcsolatban mert csak negativ kritikat olvastam rola. De lehet hogy akinek tetszett az pont nem irt a forumra. :-)


Varom a tovabbi javaslatokat is!

2013. máj. 8. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már a Halásztanyában, nem rossz. Nem is tökéletes, de nem vészes. Mást hirtelen nem tudok a környéken, de ha eszembe jut még valami, akkor írok.
2013. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Halásztanya amolyan időutazás a szocreálba, megvan a maga hangulata. Kiskoromban ott ettem először békacombot, aztán egyre inkább csúszni kezdett lefelé. Szerintem a Boczkó jó, de szörnyen néz ki, és elég messze van, aNótafát dicsérik, de nem tudom miért, sosem volt gusztusom oda beülni. Bár van kerthelyiségük, az még jó lehet. Személy szerint, bár kispesti gyerek vagyok, igyaz évek óta nem ott élek, nem tudok olyan helyet, amit szívből ajánlhatnék. Persze, az sem mindegy, milyen ebéd lesz. Ha csládi, a Halásztanya belefér. Ha prezis, akkor inkább egyik sem.
2013. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszi szepen! Csaladi vacsora lesz, nem lagzi. De azert szeretnem ha jol erezne magat mindenki es nem a pocsek kaja vagy a lepusztult hely maradna meg az emlekezetukben. :-(


Esetleg a kozelben de nem a 19. Keruletben tudtok jo helyet?

2013. máj. 10. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lőrincen a Kakas .
2013. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!