Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti kiket vittetek el a ruhasza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiket vittetek el a ruhaszalonba?

Figyelt kérdés

jövő hétre kaptam időpontot egy szalonba, csakhogy az a baj, hogy a legjobb barátnőm mellett anyám, sőt még a leendő anyósom is kitalálta, hogy jönni akar, mert hogy több szem többet lát. de pontosan tudom, hogy a két 'öreg' mindenbe bele fog szólni, úgy ahogy tették azt eddig is.

hogyan tudnám őket nem bunkó módon lepattintani??

akivel voltak szülők, ott is nagyon beleszóltak mindenbe??



2013. máj. 8. 18:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem én a vőlegényemmel megyek.....mindenkim messze lakik....


Megbeszéltük hogy minimum 3 rzhát választunk, aztán én döntöm el melyik legyen...anélkül, hogy tudná...

Egyedül csak a szalonosokban nem bíznék

2013. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Engem anyukám és a legjobb barátnőm kísért el.Anyum nem igazán szólt bele,szerencsére eléggé egyezik az ízlésünk,így nem is volt gond,mikor még is véleményt alkotott.Szerintem anyukádat vidd magaddal.Megérdemli.Nagyon nagy esemény egy anyának mikor elkísérheti a lányát.Mond meg neki előtte,hogy csak akkor szóljon ha te kérdezed a véleményét.De ne tagadd meg tőle ezt az élményt.Az anyósnak szerintem nyugodtan mond meg,hogy nem.
2013. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Én anyukámmal mentem. A vőlegénynek tabu a ruha, én őt nem javasolnám.


24N

2013. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Én a vőlegényemet és és a tanúmat vittem csak magammal (bár utóbbinak nem sok hasznát vettem, szerinte minden ruha jól állt :D). Nem volt az a pénz, amiért az anyukámmal mentem volna, szörnyű ízlése van, ráadásul borzalmasan beleszólós, nem akartam volna plusz gondot. A vőlegényemnek viszont hasznát vettem, nagyon is :) Kifejezetten sokat segített. Szerintünk butaság ez a "vőlegénynek tabu a ruha", sokkal jobb buli együtt kiválasztani mindent :) Így is sírt, mikor "egészben" látott az esküvőn :D
2013. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
én a vőlegényemmel mentem, bár mi csak "minta-ruhát" választottunk, mert varrattam, és kicsit felturbóztam :)
2013. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én anyukámmal és apukám feleségével mentem. Mindketten jó ízlésű nők, így nekem csak segítettek a véleményükkel.
2013. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Van a Tlc-n egy műsor, "Mondj igent a ruhára!"



Na ott látom, h a menya visz magával vagy 6-8 embert a próbára és hát perzse, h nincs olyan, h mind a 8 embernek tetszik a ruha, plusz a menyasszonynak is. ...és akkor jön az őrlődés, h mit válasszon, a rokonok részéről meg sértődés, ha valaki véleményét figyelmen kívül hagyod.

Barátnőt nem érdemes vinni, rábeszél az előnytelen vagy olyan kis semmilyen ruhára. Én a vőlegénnyel mentem, de csak azért mert ahol láttam szép ruhát, ott az eladónő (a tulaj)nagyon kellemetlen személyiség volt, tukmálós-mézes-mázos, ha meg azt mondtam, h "ez nem az én világom/nem a stílusom/nem tetszik/nem ilyet akarok" akkor megsértődött, hogy leszóltam a ruhát, pedig milyen gyönyörű és minőségi. De mivel ott volt a vőlegény, így nem tukmált semmit, nem mert bunkó lenni.

2013. máj. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Esküvői fotográfus vagyok, kísértem már menyasszonyt ruhapróbára, tök jó volt. :)


Egyébként én azt gondolom, hogy a ruhába még akkor sincs beleszólása senkinek, ha történetesen Ő fizeti. Ez az elsődleges kézzel fogható dolog ami meghatározza azt, hogyan érzed majd magad a nagy napon (az érzelmeket leszámítva). Egyébként szerintem ha értelmesen felnőtt ember módjára megkéred Őket, hogy ne menjenek mert a legjobb barátnőddel szeretnél menni, amolyan csajos program keretében és egyébként mellette elmentek még szoláriumba/fagyizni/manikűröztetni/pedikűröztetni/masszíroztatni/fodrászhoz/afrikaiszürkevakondokattenyészteni vagy bármi olyan tevékenységet végezni amit a lányok a legjobb barátnőjükkel szoktak csinálni közös programként és közben jól kipletykáljátok magatokat (ilyet tényleg szoktatok?Férfi vagyok tényleg nem tudom!) akkor meg kell érteniük és ha nem akarják elrontani nektek akkor meg fogják érteni. Kommunikáció kérdése az egész! ;)


Sok boldogságot!

2013. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Párommal mentünk ketten,így volt jó,ő mondja meg csak őszintén,hogy mi áll jól,mi nem.(első 5 ruhárt amit ajánlott a szalonban dolgozó nő,még felpróbálni se hagyta,a tökéletest már vállfán kiszúrta,érzéke van hozzá bármilyen ruhánál,hogy mi fog jól állni)


anyám és anyósom is jönni akart,de őket ismerem,valami csúnya ruhát néztek volna ki nekem,ami takarja a vállam,nyakam,stb.

Én simán leráztam őket,azzal,hogy most elmegyünk kettesben próbálni,de ha nem találunk megfelelőt,akkor következő alkalommal ők jönnek velem.

2013. máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
Azért kíváncsi lennék,miért vannak lepontozva azok,akik az anyukájukat vitték,vagy úgy érzik,hogy fontos hagyomány,mi szerint a vőlegény nem láthatja a ruhát.
2013. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!