Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit vittetek amikor bemutat...

Ti mit vittetek amikor bemutatott a párotok a családjának? Kinek vettetek valamit? Tesónak is illik?

Figyelt kérdés

Ő az első aki normálisan bemutat, mivel másik városban élnek. Mi anyukámmal ketten élünk, ő virágot hozott.

A lányoknak is illik vinni virágot? Az apukájának vigyek valamit? Van egy 3 éves kistesója, talán neki is illene valami apróságot vinni? De nem fura ha három tesójából egynek veszek valamit?



2013. jan. 6. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

De kedves vagy!

Szerintem egy cserepes viragot vigyel, es kicsike edesseget a legkisebbnek. Szerintem mas nem kell.

2013. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

én sütit sütöttem, nem jutott eszembe semmi...:D

Abból mindenki kapott, el is nyertem a tetszést :)

2013. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem azért vigyél mindegyiknek valamit.

Kérdezd meg hogy a szülei mit szeretnek, esetleg egy doboz bonbon meg egy üvegpor kettőjüknek oké.

A 3 éves gyereknek szerintem valami kisautót nyugodtan vihetsz örülni fog az neki.

A többinek nem tudom kérdezd a barátnődet hogy mit szeretnek esetleg csoki, vagy valami apróság nyugodtan mehet.

2013. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%
bor+virág(+3csoki)
2013. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hát próbálok kedves lenni, de nem túl sok :)

A cserepes virág tényleg jó ötlet, erre nem is gondoltam. A kicsinek valami ezer forint körüli játékra gondoltam.

De nem fura ha csak az anyukájának veszek valamit, az apukájának pedig nem?

2013. jan. 6. 22:16
 6/18 derko340 válasza:

Apuka egy üveg bor,anyuka egy szál virág, a kicsinek valami apró baba, vagy csoki.Ne ess túlzásokba.A gesztus a lényeg!

Sok sikert!Csak természetesen!

2013. jan. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Én egy üveg bort vinnék az apukának, és virágot az anyukának.
2013. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 derko340 válasza:
Bocs 3 tesó van!!!!!!!!!!Benéztem.Akkor egy kis édesség!!!!
2013. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

3 tesója van, de a másik kettő már nem kicsi 15 és 17 évesek, szóval nekik külön nem nagyon akarok, csak a kicsinek. Nem értek a gyerekekhez, úgyhogy valamivel meg kell nyerni :)


Akkor egy bor, egy virág és egy édesség + valami a kicsinek? Ez így nem túlzás?

2013. jan. 6. 22:27
 10/18 derko340 válasza:
3 tábla csoki mindenkinek 1.Nincs veszekedés, megsértődés.Kedves gesztus és senkit nem hagytál ki,drága ajándékokkal pedig nem hoztál senkit kellemetlen helyzetbe!
2013. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!