Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bolondság, hogy nőként megadom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolondság, hogy nőként megadom a páromnak azt azt esküvőt, amit ő szeretne?

Figyelt kérdés

Nekem nőként nemigazán vannak álmaim az esküvőmet illetően. El tudom magam képzelni nagy ruhás, elegáns, klasszikus esküvőn is, de valami lazább dologban is benne vagyok.

A párom egy laza, nem öltönyös esküvőt szeretne, a házuk melletti tó partján, stégen, star wars indulóra bevonulva. Én igazság szerint örömmel adom meg neki ezt az élményt, én ebben is megtalálom önmagamat, nem kényszer. Mások szerint viszont fura, hogy bár kaphatnék nagy, grandiózus, klasszikus esküvőt nem ragaszkodom hozzá. Meg egyébként is milyen már ilyen zenére bevonulni meg hogy nem öltönyös, hanem kertipartis lenne a dolog.

Én csak két dolgot szeretnék. Az apukám kísérjen az oltár elé és a párom várjon ott.

Mit tennétek? Külső behatásra maradnátok a klasszikus vonalon(mert ha azt mondanám én azt akarom a párom persze igent mondana) vagy kitartanátok a párotok kívánsága mellett?


2013. máj. 13. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem figyelj arra amit mások mondanak ha nektek úgy jó akkor legyen úgy


akkor fogjátok jól érezni magatokat ha olyan lesz az esküvő amilyen ti akartok és nem olyan mint amit mások rátok kényszerítenek

2013. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az úgy jó,ha közös kívánság....

Mindenki maga választja a formáját.Van aki ejtöernyözik,van aki búvárkodik közben....

A star wars nekem már sok.De ezt nektek kell tudni.

2013. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha te örömödet leled abban amit a párod szeretne, és nem vágysz saját magadtól a klasszikus grandiózus esküvőre, akkor ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak. Ez a ti napotok, és ha nektek úgy jó, akkor miért ne lehetne úgy? Akármilyen esküvőtök lenne, úgysem tetszene mindenkinek. Ne akarjátok utólag bánni, hogy mások miatt nem vállaltátok be.
2013. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond egy ilyen laza esküvővel, mért lenne "jobb" a nagy flancos felhajtás? Persze, tud az is gyönyörű lenni, nekem is tetszik sokszor, de a kis, barátságos, könnyedebb hangulatú esküvőknek is megvan a maga varázsa.


Ha neked nincs konkrét elképzelésed, akkor szerintem normális, hogy alkalmazkodsz a párodhoz, rendes dolog tőled.


A star wars nekem is kicsit sok, de kinek mi :)

2013. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked is tetszik amit a párod kitalált és örömmel tudsz majd visszagondolni rá, akkor ne hallgass másokra. Az esküvőknek az a lényege,hogy a szerelmespár összeköti az életét, az már az ő dolguk,hogy ez milyen formában történik meg.

Nekem pl az ilyen stílusú esküvők szimpatikusabbak,mint a hagyományos.

2013. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban: Olyan esküvőt tartanánk, amilyen nekünk a párommal megfelelne.

Másodsorban: Azért gondoskodnék arról, hogy a vendégek is jól érezzék magukat.


Ha neked is tetszik és megfelel a párod ötlete, valósítsátok meg azt.

2013. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A Star wars zenéje nekem is furi esküvőre, mindig várnám, mikor jelenik meg Darth Vader a lézerkarddal, szóval valahogy nem esküvői hangulatú, picit vicces lenne. :) De ha nektek ez tetszik, szerintem semmi akadálya.
2013. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kinek az esküvője lesz??....Na itt a válasz is! ;)
2013. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem az a jó, ha akinek kevésbé fontos, az enged a másiknak. Persze tipikusan a nők azok, akik túlbonyolítják és a világ minden kincséért nem mondanának le azokról a dolgokról, amiket kitaláltak már tizenöt éve. És a férfiak ráhagyják, mert nekik aztán annyira mindegy.

Nektek most fordítva van, ennyi :)


Igazából az esküvőben csak annyi a lényeg, hogy kimondjátok az igent és aláírjátok. A többi már csak körítés, saláta, részletkérdés :)

2013. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!