Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Saját kezüleg hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját kezüleg hogyan tudnék esküvői meghívót készíteni?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék sok pénzt kiadni, és szerintem mindenki örülne, ha saját készítésű meghívót kaphatna.Van valami jó ötletetek?Vagy honlap cím, ahol vannak tippek?Köszönöm a segítségeteket!
2009. okt. 2. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Menj be egy papírboltba, és válassz jobb minőségű, szép és keményebb papírt. Tervezd meg a meghívó szövegét számítógépen, (bár ha van olyan szép a kézírásod, akár mindegyikre külön is rákörmölheted a szöveget), válassz tetszőleges betűtípust, betűszínt elrendezést, esetleg dekorációt. Majd nyomtasd ki, csak vigyázz, mert a színes papíron a nyomtatott színek mindig torzítanak egy kicsit. A fehér papír a legjobb erre.

Az elkészült meghívókat aláírhatjátok kézzel, illetve az aláírást nyomtatni is lehet. Szintén lehet rá ragasztani ízlés szerinti dekorációt: gyöngyöket, masnit, vagy bármit, ami íz ízlésetekbe vág.

2009. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%

Nekünk saját készítésű volt két éve, és mindenki a csodájára járt. :)

Nincs jó kézügyességem, de számítógéphez és a képszerkesztéshez jól értek, így készítettem egyedi szöveget, fényképpel. Hobbikellékesnél vettem pauszpapírt, arra kinyomtattam, az A5-ös méretű meghívókat feltekertem, kicsi szalaggal átkötöttem és kis kémcsőre hasonlító virággal díszített üvegcsébe (amit írószerboltban vásároltam) beledugtam.

A végeredmény tökéletes lett! :)

Szerintem esküvős oldalakon biztos találsz még tippeket, ötleteket! Csak egy kis kreativitásra van szükség!

Sok sikert!

2009. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

szia!


Nálunk én ( az egykori menyasszony) készítettem a meghívókat. Egyedi ötlet, egyedi betűk, egyedi szöveg.. képeket simán be lehet szúrni bárhonnan. A/5 ös lapra nyomtattam, a fele volt 1 meghívó,avagy 1 lap/ 2 meghívó.A végén annyira belejöttünk, hogy az egykori vőlegény (már a férjem) még a borítékra is számítógéppel+ nyomtatóval szerkesztette a feliratot :))

2009. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Mi is saját kezűleg csináltuk. Vettünk szép papírt, raktunk rá képeket meg szöveget. Nagyon szép lett, egyedi, és kb. tizedannyiból kijött, mintha csináltattuk volna.
2009. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szia.mi 2006-ban esküdtünk, és kb 100meghívót csináltam 5000ft-ból.vettem szép kartonbpapírt hobbi boltban, ehhez jukasztót, majd a belsejébe ekrü lapra nyomtattuk a szöveget és ezeket pedig speciális ollóval kivágtam és beragasztottam.nagyon szép és egyszerű volt...
2009. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
tudnatok kepeket mutatni a meghivokrol?
2009. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mivel rajztanár vagyok, nem is bíztam volna ezt másra.


Mi a meghívó belsejét nyomtattuk díszes betűkkel, vaj színű papírra feketével (így munkahelyen le tudtam fénymásolni az egészet), a külsejére meg linómetszettel nyomdáztam 2 hattyú képét bordóval (amit én készítettem, jó érzés volt, hogy nem loptam le más képét). Bordó borítékba tettük, amit lyukasztóval még díszítettünk (így megjelent a vaj szín a borítékon is).


Ha ennél egyszerűbbet szeretnél, akkor javaslom az elegáns papír-boríték mellé kis selyem szalaggal átkötni.


Szerintem nagyon sok múlik a papírok minőségén. Bp.-en itt vannak a legjobbak, azt hiszem, meghívó készítéssel is foglalkoznak, lehet tőlük ötleteket lopni:


panton.hu

2009. okt. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!Ma nekiállok, és alkotok :)
2009. okt. 5. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!