Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen az, ha egy menyasszonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, ha egy menyasszonyon keret nélküli szemüveg van az esküvőn?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta szemüveges vagyok, mindenki úgy ismer, soha nem hordtam kontaktlencsét és nem is szeretnék, nem zavar a szemüveg, de tudom, hogy egyesek szerint ez "elfogadhatatlan" egy menyasszony esetében.

2013. máj. 17. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként szemüveges vagy, szerintem legyen rajtad az esküvődön is, nem is értem miért lenne elfogadhatatlan.
2013. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel gond. Én láttam már nem egy szemüveges menyasszonyt (pont a templom mellett lakunk :D), hacsak nem valami ordenáré neonszínű keretes izé van rajtad habos-babos fehér ruhával, akkor nem gáz.

A keret nélkülit meg alig lehet észervenni: [link]

2013. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam is rajtam volt és páromon is,így készültek a képeink is.

Akinek nem tetszünk így,tehet egy szivességet.

2013. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy hordjad. Nem is értem, hogy miért lenne elfogadhatatlan bármilyen alkalomkor a szemüveg.
2013. máj. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg mindenki így ismer, és mindig is szemüveges voltál, szerintem le ne vedd! Úgy lennél igazán furcsa az ismerőseidnek, ha nem lenne rajtad! :)
2013. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne elfogadhatatlan?

Ha hasra esik a menyasszony az jobb? Vagy ha elbénázza a gyűrűfelhúzást? :)

2013. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség, hogy nem lehet a menyasszonyon szemüveg. Egy jó szemüveg öltöztet. :-) Rajtam is rajtam volt, de pár beállított fotó erejéig levettem. Volt olyan kép, amire azt mondta édesapám, hogy meg sem ismernélek lányom, ha nem tudnám, hogy te vagy rajta. :-) Többek között ezt elkerülendő volt rajtam amúgy szemüveg egész nap.
2013. máj. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szemüveges vagyok, de én szeretnék kontaktlencsét viselni. Ennek ellenére mégis felmerül bennem, hogy jó lenne pár szemüveges kép is, mert az is én vagyok. :)

Szerintem Te is tégy úgy,higy csináltass képet szemüveg nélkül is egy párat és akkor lesz is meg nem is. :)


Amúgy egyáltalán nem furcsa, ha egy menyasszony szemüveges. :)


24N

2013. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez nagy hülyeség, ha amugy is mindig azt hordasz miért lenne baj, hozzád tartozik.. a másik hogy régen amikor még nem volt lencse akkor is minden menyasszony szemüvegben ment férjhez, senki nem várja el hogy vaksin botorkálj.... Ha zavar a fotózáson vedd le, nem tudsz mit tenni ha nme akarsz lencsét, marad a szemüveg.
2013. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:

Hát akkor az "egyesek" ezentúl szemüveg nélkül házasodjanak!

Nehogymár ez közügy legyen!!!!

2013. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!