Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha koszorúslány akar lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha koszorúslány akar lenni egy kislány az esküvőnkön, nagy kérés hogy ugyanolyan ruhája legyen mint a többi koszorúslánynak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 09:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Én a béke kedvéért ezen nem vesznék össze senkivel,hiszen úgyis a gyerek szívja meg,ha a szülei fafejűek,én meg a gyereket sajnálnám kihagyni,ha már ennyire akar. Megpróbálnám megbeszélni a szülőkkel,de ha nem,hát nem,kenyértörésre nem vinném a dolgot.
2013. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális kérés, az esküvőkön a koszorúslányoknak ugyanolyan szokott lenni a ruhája. Majd ha a kislány nagy lesz és lesz saját esküvője akkor ő is és a koszorúslányai is azt vesznek fel, amit ő választ, de ez most egyelőre még a ti esküvőtök. :)
2013. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Még abba belemennék, hogy más legyen a szabása, ha az eredeti tényleg nem illik egy kislánynak, de ugyanabból az anyagból. Hercegnőst biztos nem engednék!:)
2013. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyenruhában lesznek a koszorúslányok, ráadásul a szülők találták ki, hogy hadd legyen koszorúslány a kicsi, akkor evidens lenne, hogy ugyanolyan ruháról gondoskodnak. Amúgy én ilyet fel sem hoznék, hogy hadd legyen a gyerekem koszorúslány, ezt nem így szokták, hanem az ifjú pár kéri fel, ha úgy gondolja. Ez olyan tukmálás szagú nekem. Mondd meg, hogy ti így gondoltátok, ha ez nem felel meg nekik, akkor vendégként szeretettel várjátok őket, a kislány lehet akármilyen ruhában (akár a hercegnősben, amit anyuka kitalált), de koszorúslánynak nem fér be.
2013. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Nálam még év múlva lesz az esküvő. Két barátnőm és a most 9 éves hugom lesz a koszorúslány. Na az egyik barátnőm 100 kg, a másik magyas és csinos, a hugom pedig egy hisztérika. Neki meggyőződése, hogy csak az lehet ami neki tetszik. De a békeség kedvéért ráhagytuk, így habos-babos királylány ruhájuk lesz a csjoknak.
2013. máj. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
csajoknak :) elnézést
2013. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egy 11 éves és egy 3 éves kislány lesz a koszorús lányom. Teljesen egyforma ruhába. Mi álljuk a ruhákat így nincs másnak köze hozzá!
2013. máj. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Akik azt mondják, hogy "ha nem ő fizeti, akkor nincs joga meghatározni a ruhát"...


Igen, ugyanígy nem is kötelessége a kislányt koszorúslánynak tenni. A szülei kérték, hogy az legyen, akkor a minimum, hogy alkalmazkodnak a többiekhez és eleget tesznek a menyasszony kéréséhez. Minthogy a koszorúslányok már egy jó ideje megbeszélték, hogy milyen ruhájuk lesz, illetve fontos, hogy ugyanolyanban vannak, akkor természetesen, ha a szülők szeretnék a gyereküket is ott látni, akkor igazodjanak!!


Szóval nem, nem nagy kérés.


Megmondanám nekik, hogy vagy olyan ruhája lesz a kislánynak, mint a többinek, vagy nem lesz koszorúslány. Lehet, hogy megsértődnek rajta, de semmi okuk nincs rá.

Egyébként pedig ki ne fizesd nekik, ha kérik cserébe az egyforma ruháért.


Ha nagyon pici a kislány, akkor nem feltétlen kell tök egyforma, a lényeg, hogy összhang legyen.

Pl. [link]


Itt a korának megfelelő, de olyasmi anyagból van.

2013. máj. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én legutoljára 3 éves koromban voltam koszorúslány. És akkor a keresztanyámék esküvőjén mind a négyünknek ugyanolyan volt a ruhája csak más-más színben.
2013. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem kell totál ugyanolyannak lenni - pl. egy extrémebb, nőiesebb, kihívóbb fazon szörnyű is lenne a gyereken. De ha az anyag, a szín azonos, akkor már tökéletes.
2013. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!