Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha koszorúslány akar lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha koszorúslány akar lenni egy kislány az esküvőnkön, nagy kérés hogy ugyanolyan ruhája legyen mint a többi koszorúslánynak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 09:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az?Vagy a kislány anyukájának nem tetszik a többi ruhája?Nálunk divat ez,hogy minden koszorúslány ugyan olyan ruhában van.De van olyan is,hogy nem áll jól neki és másmilyen ruhában van.Nem hinném hogy ez valóban nagy kérés lenne egyébként.Nekem is az tetszik ha minden koszorúslány ugyan olyanban van.
2013. máj. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen normalis keres.
2013. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
ha te állod a kiadást, akkor teljesen jogos
2013. máj. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem mi fizetjük, a többi koszorúslánytól ez lesz az ajándék.


Ők kérték hogy lehessen a lányuk, ki is találtak neki egy hercegnős ruhát, ami nekem nem tetszik, ráadásul nagyon eltér a többi ruhától.

Szerintük az a ruha kényelmetlen és nem illik egy 4 éves kislányra.

2013. máj. 21. 10:01
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Felénk minden koszorúslámynak egyforma a ruhája.

Pedig voltam olyan esküvőn,ahol 5 koszorúslány volt,és volt köztük 30éves 90 kilós nő,15 éves anorexiásnak kinéző lány és 3 éves kislány.De mind ugyanolyan lila ruhában voltak.(ők választották közösen)

2013. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
45%
Azzal, hogy kenyelmetlen a gyereknek, meg nem illik ra, nem kellene jonni, mert azt majd a gyerek meg a szulo eldonti. Ha nem ti fizetitek, nem igazan hatarozhatod meg, hogy marpedig csak ugyanolyan, plane, ha a tobbi sem egyforma. Mondd azt, ami a valosag, hogy nem illik a tobbi koze, hasonlot keressenek.
2013. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
amikor én ezeréve koszorúslány voltam a húgaimmal a család barátainak esküvőjén, (meg volt még rajtunk kívül két lány), akkor kérdés nélkül mi is mind ugyanolyan ruhában voltunk... szerintem nem hogy nem nagy kérés, hanem teljesen természetes és elfogadható. szerintem hülyén néz ki, ha rajta másfajta ruha van. ennek részemről olyan szaga van, mintha csak azért szeretnék, hogy a lányuk koszorúslány legyen nálatok, hogy felvehesse azt a kis hercegnős ruhát amit kinéztek.. de ez pofátlanság, mégiscsak a Ti esküvőtök, nehogy már ők mondják meg, mi legyen a koszorúslányon...
2013. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A többi ruha egyforma lesz.


Lehet, hogy kényelmetlen neki, nem tudom. De ez sajnos ilyen, akkor miért akarja annyira hogy koszorúslány legyen a lánya?


Akkor megmondom neki, hogy mi fizetjük (bár nem érzem jogosnak, hiszen nem kértük fel), de ugyanolyan lesz.

2013. máj. 21. 10:07
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes, hogy stílusában és színében hasonló/ugyanolyan ruhában illene lennie. Mindegy, hogy ki fizeti, mert nem kötelező koszorúslánynak lenni.


Én most leszek nyáron, de eszembe sem jutott volna a menyasszonnyal fizettetni, pedig egyen-koszorúslány ruha lesz. Ha nem egyen, akkor is kell varratnom, tehát anyagilag ugyanott vagyok. Most akkor nem egyszerűbb illeszkedni ahhoz, amit az ara kíván?


U.i.: ha nem akarnak változtatni, akkor mondd meg, hogy így nem lehet koszorúslány. Ennyi.

2013. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Hat az eleg serto a tobbi koszoruslanyra nezve, ha egynek fizetitek, a tobbinek meg nem. Tessek a szulonek megmondani, hogy vagy ugyanolyat vesz a gyereknek, vagy nem kell, hogy koszoruslany legyen.
2013. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!