Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeptember 7-én lesz a lagzink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember 7-én lesz a lagzink. A zenekar ma visszamondta a szereplését. Mit tegyek? Van 3 hónapunk.

Figyelt kérdés
Tudnátok segíteni abban, hogy jó zenekart találjak jó áron. (Tudom, ez már elcsépelt). Nem mulatósat, inkább modernebb zenét szeretnénk, max 3 fő, lehetőleg egy női énekessel, de ha nem, az sem baj. 100 000 Ft alattit keresünk- a páromnak még az is sok..... De kérlek, segítsetek. Az esküvő Balatonszemesen lesz ez év szeptember 7-én....
2013. máj. 29. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem durva a kártérítés..
2013. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szeptember hetedike még bőven a szezon, itt már három hónap nem nagy idő! Ha azt mondja, hogy november, január, február vagy ilyen hónap az hagyján.


Kérdező max. százezerét szintetizátoros vagy DJ. Több tagú zenekarról szerintem ne álmodj mindenestől 100 ezerért.

2013. máj. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Tica0121 ***** válasza:
Nekünk 3 nappal az esküvő előtt mondták le. Jobb híján DJ-t hívtunk, aki Pestről Nyíregyházára jött el 55.000 ft-ért. Utólag azt mondom, h sokkal jobban jártunk vele, mert mindenkinek nagyon bejött a dolog. Vegyes zenéket játszott, egyben ő volt a hangulatfelelős is. É mindenképpen ajánlom ezt a megoldást! :D
2013. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nekem is annyira tetszene egy DJ-s esküvő! :) Viszont még nem voltam ilyenen, de majd ha eljön az ideje előkeresem a DJ ismerőseimet :) :) :)
2013. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem volt szerződés.. kártérítést nem követelek, az egyik zenekari tag ismerős :S nem is rajta múlott, hogy nem jönnek. Ilyen jó lehet a DJ? akkor én is nézelődök. Igen, minimun 130 000 egy 3 fős zenekar.... ráadásul nem játszanak egész éjjel,eddig a legszimpatikusabb ajánlat: hajnal 3 óráig élő zene, utána DJ játszik... Köszönöm, hogy segítetek:)
2013. máj. 31. 13:10
 16/16 anonim válasza:

ó, már biztos megvan a zenekar, de kár, hogy csak most láttam a kérdést, én is tudtam volna egyet ajánlani, ráadásul nem messze szemestől!


Sok boldogságot, jó mulatást :)

2013. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!