Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vintage hangulatú esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vintage hangulatú esküvőre ilyen vőlegénykitűző? Szerintetek jó lenne?

Figyelt kérdés

Az egész esküvői dekor hasonló lesz.. Csipkék, zsákanyag..


[link]



2013. jún. 4. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl nőies....
2013. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Ehhez hasonló nekem jobban tetszik.....

2013. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem tetszik, de ha nektek igen, és a dekorációhoz is illik, akkor rajta.
2013. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szép...csak épp tényleg nőn...ez nagyon nőies, viszont amit a második linkelt, szerintem épp megfelelő! inkább vmi hasonlót, az völegénykitüzösebb:)
2013. jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első szerintem is túl nőies egy vőlegényre, de a második szép és férfihoz illő.
2013. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is arra gondoltam, h nem e lenne nőies! Mondjuk külföldi esküvőkön latni ennél sokkal csicsásabbkat :) ... Köszönöm azért a válaszokat! A 2. Foto nekem is nagyon tetszik!
2013. jún. 4. 20:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nőies.
2013. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
A te linked tényleg nagyon nőies. A 2. link jobb, de nekem még az is elég langyi.
2013. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

[link]


[link]


[link]


[link]


A csokrodhoz is passzolni kéne. Az miből lesz? Ha rendes virág, akkor a vőlegényre nem kéne ilyen valamiket aggatni, hanem a megfelelő virágot díszíteni úgy, hogy vintage legyen. De amúgy dekorosod nincs? Az tudna javasolni jó kitűzőt. Vagy ez egy ilyen saját kezű vintage esküvő lesz?


Már azért, mert én nem rajongok alapból a dekorosokért, szerintem normál esetben lehúzás, de egy konkrét témára épülő, csak és kizárólag bizonyos markáns stílus jegyeit felvonultató esküvő díszítésének megtervezése és kivitelezése inkább az ő kezükben legyen, mert egy menyasszony aki a neten ilyet is látott, meg olyat is úúú ez is kell alapon képes és egy szedett-vedett giccsparádét hoz össze, ahol semmi se illik semmihez, mert mindent bele akartak tenni, ami érdekeset láttak.


Meg a ruhák milyenek? Miben lesz a vőlegény, Mert ha csak a díszlet vintage, de a vőlegény felvesz egy sima, ne adj isten fényes ceremónia öltönyt és arra akarsz ilyen kitűzőt tenni, hát ne mondjam milyen hatása lenne.


Másik az, hogy amilyen dolgot belinkeltél, meg amilyeneket én linkeltem, az nem mindenkinek áll ám jól. Én is szeretem ezt a stílust, a férjem is szereti nézni, de ha őt így feldíszítem, akkor nevetség tárgya lett volna szegény, annyira elüt tőle ez a stílus. Ezt is vedd figyelembe, mielőtt egy nagyon szokatlan ilyen stílusú díszt akasztasz a zakójára.

2013. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a 3. jajj de szééép..:O:O lehet "lopom"


4. is az, csak nem stílusom, de szerintem neked ez nyerő lesz a stílus miatt

2013. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!