Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői fotózás kutyával (2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői fotózás kutyával (2 éves beagle! ) szerintetek mennyire kivitelezhető? Hasonló kutyás tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
Elég virgonc a drága, játékos, nem bír egy helyben maradni, mindent látnia és szagolnia kell, és ami a legrosszabb, hogy örömében ugrál mindenkire, akit meglát. Tönkreteheti a ruhánkat?

2013. jún. 10. 18:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék kutyás fotókat,de mi is nagy dilemmában vagyunk... Pont azért amiért te! :)
2013. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem tud nyugton maradni,akkor tönkreteheti a ruhátokat,összekoszolhatja. Azt gondolom nem akarjátok.
2013. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jólnevelt kutyával ez gyerekjáték.
2013. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Először is az ötlet aranyos végül is a te/ti esküvőtök legyen úgy, ahogy nektek tetszik egy kiskutya igazán aranyos pláne ha családtag.


Másodszor: mikor lesz az esküvő? Egy gyors kutyasuli egy kis trenírozás már nem fér bele az időbe? Az ilyenről viszonylag elég egyszerű leszoktatni egy amúgy okos kutyát.

2013. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok megnevelni a kutyát, és nem lesz gond. Ha mindenkire ugrál, nem bírtok vele, akár tönkre is teheti a ruhát, ahogy írtad.
2013. jún. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Az esküvő előtt már nincs idő kutyasulira. Végülis okos kutya, vezényszóra leül, fekszik, forog, pacsit ad, persze mindezt egy kis jutalomfalat motivációval, de néha ha valami izgalmasabb dolog zajlik körülötte, akkor ez sem hatásos, szóval ettől tartok... pedig igen, családtag, és olyan szép lenne vele is megörökíteni ezt a pillanatot...
2013. jún. 10. 18:58
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok gyorsan kutyástul pár képet,aztán valaki vigyázzon rá,amíg a többi fotó elkészül. :)
2013. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egy kutya nem tud fotózni, bízzatok meg inkább egy embert.
2013. jún. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én vendégként nem örülnék neki, ha ugrálna rám egy kutya. Nekem is van kutyám, de kb. 4 hónapos korában ugrott rám utoljára. Szóval ha titeket nem zavar, hogy az öltöny és a menyasszonyi ruha tiszta retek lesz (és súlyos pénzeket kérhetnek érte a kölcsönzőben, sőt, az egész ruha árát kifizettethetik, ha mondjuk a tüllszoknyát elszakítja a kutya, mert ráugrik...), akkor hajrá. Viszont én max. a fotózásra vinném el, a vendégek közelébe nem engedném. Biztos sokan szeretik a kutyákat, de nem azért veszik majd fel a csinos ruhát, hogy összeugrálja őket egy kutya.
2013. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pár hete volt egy esküvőm ahova három kutyával érkezett a pár, bár ezek beagle-nél kisebb méretű négylábúak voltak, a tény, hogy három volt belőlük nem könnyítette meg a dolgunkat, mondjuk, hogy hasonlóan nehéz mint egy beaglel. :D


Nem volt velük komoly gond, igazából, bár sült krumplival csak kettejüket sikerült lekenyerezni, a harmadik prüszkölve köpte ki és kérdőn nézett ránk, hogy "meg akarsz mérgezni b@kker?!". A jegyes fotózásra eleve hárman mentünk így mindig volt aki betöltse a "kutyasitter" szerepét ha a fotóhoz épp nem használtuk a toy collectiont (így hívja a -most már - feleség a kutyákat). Szerintem megoldható, ha a kutyák jól neveltek és van aki jutalomfalatot adagol az arcukba ha jól viselkednek.


Júliusban lesz egy esküvő ahol kis szerencsével még a TTD-t is a pár golden retrieverével fotózzuk majd, legalább is ruhát tépős/húzós képek biztosan lesznek a blökiről.


Sok boldogságot! :)

2013. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!