Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit adjak a barátnőméknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjak a barátnőméknek nászajándékba? Szülőknél laknak így pl:turmixgépet nem:-), a férje külföldi így könyv nem. ötletek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát általában a pénznek örül mindenki. Még ha nem is meri megmondani. De ha azt nem szeretnél adni, akkor bármilyen háztartási gépnek biztosan örülni fognak. :)
2009. okt. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát pénzt nem szeretnék, háztartási gép meg minden van a szüleiknek ez most haszontalan ajándék lenne, mert egyenlőre nem tudnak költözni
2009. okt. 9. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon ötletes nászajándékot kaptunk,és nagyon tetszett!

Volt 1 nagy esernyő össze csukva,és masnival átkötve.Mikor kinyitottuk meg rázuhant a fejünkre a pénz(mint az eső) ami rá volt kötözve! :))Nagyon jó volt!

2009. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: kb összeget tudsz mondani amit rászánsz,mert akkor könnyebb ötleteket adni :)Egyébként mi a barátnőméknek,1 wellness hétvégét adtunk ajándékba és nagyon örültek neki :)
2009. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én a barátnőméktől egy szép fényképalbumot kaptam, egy másiktól egy képkeretet és hozzáillő elefántos virágtartót. Szerintem a barátok egymás között nem szoktak olyan nagy értékű ajándékot adni. Így pénzt sem érdemes, mert gondolom nem több 10 ezret gondoltál.

Inkább olyan dolgot találj ki, amiről évek múlva is te jutsz az eszükbe. (egy turmixgépről nem biztos)

2009. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem muszáj több 10 ezret adni...az esernyő is tele volt 200-sal,de maga az ötlet jó volt.:) Csináltass 2 db kristály poharat felirattal,dátum stb. és kérd díszdobozban.Nagyon mutatós és biztos emlékezni fognak rá,hogy tőled kapták!Kb 2-3000 Ft
2009. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezen az oldalon olvastam valahol és nagyon megtetszett az ötlet,vegyél nekik lottót és kaparós sorsjegyet vagy 50-et.

szerintem nagyon jó pofa és izgalmas is,nektek hogy tetszik az ötlet?

2009. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lottós ötlet nekem tetszik :)
2009. okt. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket, szuperek:-)
2009. okt. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!