Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő és lakodalom tánc nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő és lakodalom tánc nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon zárkózott ember (nő) vagyok, sosem jártam sehova, mindig idegen volt az önünneplés. Az esküvőt a párom miatt azért szeretném egy polg. hivatali aláíráson kívül kicsit bővíteni. Ugy tervezem, hogy egy feldiszített családi ház kertjében lenne a szűk család, ahol lenne egy kis ceremónia, aztán pohár köszöntés , svédasztal és ennyi. Én sosem táncoltam még , most sem szeretnék, nem is tudok. Szerintetek ennyi elég? Nem lapos így? Nem lesznek csalódottak a vendégek?
2009. okt. 9. 20:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is így volt igaz nem svédasztallal,hanem főtt kajcsival.Komálták a vendégek mondjuk nem is egy ugrabugra család vagyunk!amúgy meg úgy csináld,ahogy neked tetszik ez a ti napotok,úgy legyen ahogy szeretnéd,ne ahogy elvárják!Sok boldogságot nektek!
2009. okt. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj a lényeget elfelejtettem amikor átadod a meghívót közöld mindenkivel,hogy erre számítson.
2009. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Én adventista vagyok. Az adventisták nem szoktak táncolni. Nagyon jó lakodalmak vannak, a vacsora után a vőfélyek különféle társas játékokat játszanak, olyat mint a fedőpörgetés, meg a székfoglaló. Játszik a kétévestől a kilencvenévesig mindenki. A játékvezető úgy intézi, hogy a fiataloknak alkalmuk legyen puszilkodni vagy párt választani. ezen mindenki jól mulat.Éjfélkor ellopják a menyasszonyt, aztán lepedővel letakarva mindenféle népeket hoznak vissza fehér cipőben, férfit is, minden félét, és kérdezgetik a vőlegényt, na ezt itt hagyjuk -e a tied-e, Jüó vicces. Ez is egy óra.Ajándékot hoznak, sok sok dobozban ilyen vicces meg gyerekáldásra utaló ajándékok...Gyűjtenek az ifjú párnak új szitára egy régi rosszba, össszejön a millió ott is.

De nekem csak ebéd volt az öregekkel, s házi buli este otthon a fiatalokkal.


Ha csak kerti party lesz, az derüljön ki egyértelműen a meghívóból.És időben, mert akkor úgy hoz ajándékot, ha tudja, hogy nem lesz menyasszonytánc. Másképp kellemetlen lenne a vendégeknek. Lényeg, hogy pontosan tudják előre, mit kell csinálniuk.


Sokan az esküvő miatt tanulnak meg táncolni, tanfolyamon.

Az esküvő ÖRÖMÜNNEP!

2009. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, igazad van, hogy örömünnep, de én csak belül, a lelkemben szeretnék örülni, nem vagyok harsány típus, szóval, nekem kicsit kényszer ez az egész és csak párom miatt tenném. Amiket írtál, az nekem sok, de ha más ötlet van, amivel szolid emberek esküvőjét is fel lehet dobni, azt köszönöm:)
2009. okt. 9. 20:51
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Nekünk egy késői ebéd volt szűk családi körben. Délután 2-kor volt az esküvő, 3-kor már az étteremben voltunk. Csak szülők, nagyszülők, testvérek (férjemnek van két testvére, nekik akkor még nem volt barátjuk/barátnőjük) és keresztszülők voltak ott, ez velünk együtt volt kb. 20 fő. Este 7 körül jöttünk el. Anyósom néha azóta is mondogatja hogy szeretett volna egy jót táncolni, meg néha kicsit én is megbánom hogy nem volt nagyobb lagzi, de akkor ez így tökéletes volt. Apukám is táncos típus, de ő nem panaszkodott. Anyukám, férjem és én zárkózottabbak vagyunk.
2009. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó (20.54-es) vagyok. Igazi szép, abroncsos fehér ruhám volt, a végén sajnáltam hogy ilyen korán ki kell bújnom belőle, bár reggel 9 óta volt rajtam, mert délelőtt fotózás volt pár órán keresztül, amit nagyon élveztem.
2009. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Miért bántad meg? Tényleg érdekel. Ugy érezted, hogy a te esküvőd nem volt eléggé megünnepelve? (Én ettől kicsit félek,hogy párom így éli majd meg, de én tényleg csak ennyire vagyok képes:( )
2009. okt. 9. 20:58
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Miért ne lehetne tánc? Attól neked nem kell táncolnod.

Voltam már olyan lakodalomban, ahol terhes volt a kismama, szépen végigülte a lagzit éjfélig, aztán elment aludni. Nem volt mennyasszonytánc, de a többiek mulathattak úgy ahogy nekik jól esett a vőlegénnyel hajnalig.

2009. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
20.54-es vagyok. Olyankor szoktam megbánni amikor néha lagziba megyünk, vagy amikor látom más lagzijáról készült képeket. Főleg hogy szép menyecske ruhákba lehet öltözni :) De összességében viszont jobb volt így. Táncolni sem igazán tudok, meg izgulós is vagyok, szóval akkor nem hiányzott a nagy buli. Megünnepelve kellőképpen meg volt, mert ami nekünk fontos volt (fehér ruha, esküvői képek, emeletes torta, és persze az hogy olyan legyen amilyet szerettünk volna) az megvolt.
2009. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Háát, nem vagyok terhes, így nem hiszem, hogy elfogadnák és megértenék, hogy a menyasszony ül , míg mások táncolnak. Max mi lelépünk nászutra, a többiek meg hadd mulassanak:)Köszi a választ mindenkinek.
2009. okt. 9. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!