Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Svédasztalos ebédnél szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svédasztalos ebédnél szerintetek érdemes ülésrendet csinálni vagy üljön mindenki ahová szeretne? Az utóbbiból nem lenne káosz?

Figyelt kérdés
Lazább hangulatú ebédet szeretnénk az esküvő után, nem annyira "hivatalos, komoly"-at, ezért gondolkodom rajta hogy melyik lenne a jobb. Lagzi nem lesz.

2013. jún. 14. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jobb ha nincs ülésrend, mert akkor nem tök idegenek ülnek pl velem szemben, hanem az ismerős körök felé húzok. Ígyis-úgyis kilalakul egy klikkesedés szerintem.
2013. jún. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
hány fő? 20nál felesleges, 120nál ajánlott...
2013. jún. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Felesleges, mert csak megy a sértődés, meg hogy ők nem is azzal szerettek volna együtt ülni...100-200 fős lagzin is voltam ahol nem volt ülésrend, még sem volt káosz :)
2013. jún. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az ülésrend egy amerikai maszlag. Gyerekkoromban 100-150 fős lagzikba jártunk, sosem volt ülésrend, mindenki odaült, ahová akart, mégsem volt káosz. Pl. volt olyan, h mi gyerekek (unokatesók), leültünk egy külön asztalhoz vagy 10-en, de az ott spontán szerveződött, mert már rég láttuk egymást, és nem is a szüleink mellett ültünk. (Azért már nem voltunk olyan kicsik

kb.10 fölött.) Az ültetős esküvőket utálom. Előre szorongok, és stresszelek, h ki mellé fog leültetni az ifjú pár.

2013. jún. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


kb 80 fős esküvő lesz.

2013. jún. 15. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!