Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljes káosz van a fejemben....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes káosz van a fejemben. Szerintetek érdemes küzdeni? Milyen irányba vigyem a dolgot?

Figyelt kérdés
Szokásos story egy pasi akit meggyötört az élet, nem tud bízni stb. Az ész és a szív vetekszik egymással. Egymás karjaiba gabalyodtunk,sokat vagyunk együtt.És tudom, hogy jól érzi magát velem. Viszont közölte, hogy nem azt érzi amit kellene ( 2 hét ismeretség után) És talán direkt bántani akart h ott hagyjam.Viszont nem akarta, hogy kisétáljak az életéből. Elmondása szerint ő nem akar kompromisszumokat hozni még is mindig úgy csinálja, hogy nekem jó legyen. Sokat áldoz értem. Viszont mikor megkértem h alapvető dolgokat ígérjen meg pl h továbbra is áldoz rám időt illetve nem találkozgat más lányokkal. Válasz h ő nem ígér semmit mert ő eddig az összes lányért megtett mindent még sem becsülték. Én ezzel a mondattal felálltam és elköszöntem. Láttam a döbbenetet az arcán és utánam szólt h akár mennyire is fáj neki nem fog utánam futni. És tudja h utálom. Mondtam h én nem útálatot hanem szánalmat és sajnálatot érzek iránta. Mert egy ilyen értékes srác beáll a sorba és egy lesz a sok közül. És elmentem. És utánam jött. potyogtak a könnyei. Bocsánatot kért és megígérte h próbál változtatni és nem akar elveszíteni. Viszont én úgy érzem h szégyenli h sírt és most megint kerül. Odajön ad puszit de nem igazán tud mit mondani. Azt mondta anno h gyors a tempó. Tehát én nem nyomulok nem kezdeményezem a csókot,ölelést. Lehet, hogy kellene? Hogyan tudnék neki segíteni? Nagyon nagyon fontos nekem ez a srác kérlek osszátok meg velem véleményeteket,tanácsokat várok.
2012. júl. 11. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg vele tudatni hogy te más vagy és bízhat benned.
2012. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Szia!


Én mindenképpen azt csinálnám,hogy távolságot tartanék. Ne csókolgasd, ha csókolni akar akkor húzd el az arcodat. Majd ha tud szeretni,akkor csókolgasson.És ne úgy bánjon veled és te se úgy állj hozzá,mint akik járnak és együtt vannak, hanem mint haver.

Lehet hogy tetszel neki de nála még nem érett meg ez a dolog. Nekem is volt sajnos hasonló, hiányzott kötődtem a csávóhoz de nem tudtam úgy szereti ahogyan ő, és otthagytam. Mindig hiányozni kezdett és felkerestem de összevesztünk mert irtó gyerekes volt.És ez ment vagy fél évig, utána rájöttem hogy hoppá, én szerelmes vagyok belé, de már késő volt mert ő már kiábrándult belőlem.

Én ez alapján mondanám neked,hogy tarts távolságot, ne hagyd h úgy bánjon veled mint ha járnátok, ne NE járjatok, azért se, mert ha ő még se tudna beléd szeretni, akkor neked lesz a rossz...

Én a helyedben egyáltalán nem is beszélnék vele, megmondanám neki h elakarod felejteni őt és nem szeretnél vele beszélni. Ha ő mindig megkeres mert hiányzol neki,akkor ráfog jönni hetek napok hónapok múlva h igen szeret téged, de ha nem akkor meg hagyjon békén, adjon neked esélyt arra h találj magadnak egy olyan fiút aki TÉNYLEG szeretni fog.

Mert ennek semmi értelme, amit csináltok,igy csak te fogsz sérülni érezlmileg.Hidd el. És azt is h akármit is csinálsz, ha együtt kel lennetek akkor együtt is fogtok lenni , valamikor.

2012. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mutass iránta 150%-os empátiát,és figyelj minden szavára.Beszélgess el vele úgy kb 3-4 órán keresztül,hallgasd meg a szíve baját,mert biztos hogy sok van neki.Had beszélje ki magát és Te csak az érzéseire és a szavaira,a szükségleteire figyelj.Éld meg a szavait.Lássa rajtad,hogy érdekled.Ne csak magadra gondolj!!!
2012. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én próbálok mellette lenni 100 %-osan rengetegszer elmondom h itt vagyok,segítek,rám bármibe számíthat. Én nem akarom átverni stb. Nagyon nehezen nyílik meg látom hogy agyal de nem mondja h min... Nagyon nehéz. Főleg h így belegabalyodtunk egymás karjaiba. Tudom h kíván, hogy akarja. És tegnap is láttam rajta h szíve szerint a nyakamba ugrana... De nem tette mert az eszére hallgatott
2012. júl. 11. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:

".És tudom, hogy jól érzi magát velem. Viszont közölte, hogy nem azt érzi amit kellene ( 2 hét ismeretség után) És talán direkt bántani akart h ott hagyjam.Viszont nem akarta, hogy kisétáljak az életéből. "


Hát, itt kb. az egyik exemről írtál. :)


Én otthagytam, szakítottam vele. Hiányzik sokszor, de tudom, hogy jól döntöttem. Ha nem érzi azt, amit "kellene" vagyis nem szerelmes, akkor az alapjában véve, főleg, ha ezt ki is mondja.


Mindenesetre azt semmiképpen nem javaslom, hogy 150%-ig mellette legyél. Férfi még nem lett szerelmes nőbe azért, mert a nő bármit megtett érte. Ez csak villámgyors elkényelmesedéshez vezet, aztán csodálkozol, hogy miket enged meg magának veled szemben.


Ha kitartasz mellette, akkor legyél korrekt, de nem több. Azt hiszem, ilyen előzmények után nem is várhat tőled többet. Tisztázzátok - újra - a játékszabályokat, kettőtök között.

Egyébként én elhiszem, hogy meggyötörte az élet stb. stb., de ezt nem rajtad kéne levezetnie. Nem veled kéne bebizonyíttatnia, hogy te más vagy, ez nem a te hibád, ne ma te dolgod. Ha ő nem tud bízni, azon te nem tudsz változtatni, csak és kizárólag ő.


Egyébként nekem még egyszer ilyen bonyolult lelkű pasi nem kéne. Nagyon izgalmas egy darabig, de a fene se akar drámázni állandóan.

2012. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jav: akkor az alapjában véve is gáz,
2012. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!