Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő után mikor mentetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után mikor mentetek nászútra És hova? Mennyi volt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 11:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

okt. 20án volt a lagzi, igazi nászútunk nem volt. nyertünk egy wellness-hétvégét, amit friss házasok közt sorsoltak ki, oda mentünk márc. 15-én. Csak az ebédet és italokat kellett fizetni, így is kitett 15E ft-ot...


amúgy tenerife volt a cél, csak sajnos nem volt szabink, csak karácsony és szilveszter közt értünk volna rá, akkor meg csak 4 nap volt, és az árak is az egekben... más időpontban kb. 300e ft lett volna...

2013. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
aug 26 lesz és szeptember 10-én indulunk Londonba. Régi nagy álom....14 napra megyünk kb 300 ezer lesz
2013. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Júniusi esküvőnk volt és augusztusban mentünk nászútra, Zalakarosra 6 napos wellness csomagot vettünk egy szállodában (soha többet, nem a mi világunk), egy nappal korábban haza is jöttünk. A szállás kettőnknek reggelivel 70eFt volt.
2013. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Szombaton volt az esküvő,elég szűk körű ünnepléssel.

hétfőn indultunk is,autóval,kisebb európai körút,Ausztria-Bécs, Olaszország-Milánó,majd Franciaoszág-Marseille,Spanyol-Barcelona,Gibraltár,Madrid, majd Párizs majd haza,mindehol 3 nap.

3 hét volt összesen,1 millió nagyjából (bár fárasztó volt kicsit a vezetés,de váltva vezettünk,és 3 naponta végülis annyira nem volt durva,de 3 hét alatt majd 7ezer km-t tenni a kocsiba nem volt semmi,és egyszer se volt baja a kocsinak)

2013. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
Az első esküvőm szombati napra esett. A férjem hétfőn már dolgozott, mert szerinte a nászútnak semmi értelme ha már együtt élünk. Én szabadságot vettem ki, és otthon pihentem egymagam. A második esküvőm csak 2 tanús volt egy keddi napon esküdtünk. Még aznap az igen kimondása után rohantunk a reptérre,hogy elérjük a gépünket. 2 hetes Mexicói útra mentünk nászútra.
2013. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Miskolctapolcára mentünk, kirándulgattunk, a közeli Szinva pataknál üldögéltünk, ahol József Attila az Ódát írta:


"Szeretlek, mint anyját a gyermek,

mint mélyüket a hallgatag vermek,

szeretlek, mint a fényt a termek,

mint lángot a lélek, test a nyugalmat!

Szeretlek, mint élni szeretnek

halandók, amíg meg nem halnak."

2013. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%

Mi értelme az irigyeknek lepontozni azt aki messzebb ment,drágább nászútra?

Mi is megdolgoztunk érte,szerintem a mexikós válaszoló is,akkor miért ne?

Az esküvőt kihoztuk 100ezerből mindenestül,inkább elmentünk nászútra.

2013. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Április végén volt az esküvőnk (8 éve). 5 nappal később indultunk el Teneriffére, addig pihentünk, kirándultunk a közelben. Kb. 500 eFt-ba került.
2013. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Külföldön házasodtunk, ott is éltünk két évet ami elég kalandosra sikeredett, így nem mentünk sehova. Azon szoktunk nevetni, a mi nászútunk két évig tartott :)
2013. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
Az esküvőnk március végén volt, másnap indultunk nászútra. Stockholmba mentünk (ami nagyon vicces volt, ugyanis aznap volt a nagy havazás, az utánunk lévő gépet már nem engedték fel, és Stockholmban jobb idő volt, mint itthon :D), mert már régóta el akartunk jutni valamelyik skandináv országba. Egy hétre mentünk, a szállás átszámolva 200ezer (nagyon szuper szállodában voltunk), a repülőút 40ezer, a költésünk bérlettel, mindennel együtt olyan 50ezer, tehát 290ezer körül költöttünk összesen.
2013. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!