Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párommal 2010 nyarára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 2010 nyarára tervezzük az esküvőnket, szerintetek mikor kellene hozzálátni a szervezkedésnek, hogy ne legyen se túl korai, se túl késő?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 23:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól is függ,hogy hol lesz az esküvő,és hány embert akarsz meghívni a lakodalomba.Nagy városban legalább félévvel előbb kell elkezdeni a készülődést,egy kisebb településen elég 3 hónappal előtte,de faluhelyen,ahol esetleg a család főz a vendégeknek,kevesebb idő is elég.És az sem mindegy,hogy milyen ruhában akarsz esküdni,bérled vagy varratod.
2009. okt. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Általában egy évvel előbb el kell kezdeni a szervezést. Nekünk is soknak tűnt ez, de amikor érdeklődtünk a szolgáltatóknál, azt hallottuk mindenhonnan vissza, hogy 2010 nyarára zömmel már most le vannak foglalva (megyeszékhelyeken!). Mi szeptemberben fogjuk tartani az esküvőt, én sejtettem, hogy ez lesz, de vőlegényem csak most döbbent rá, hogy ez nem vicc, ha nem sietünk, tényleg lemaradunk a jobb helyekről. :(
2009. okt. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mi kb. 4 hónap alatt szerveztük meg a miénket. 120 fős lagzink volt, és mindent le tudtunk foglalni, semmiről sem csúsztunk le. Ha van időd ezzel foglalkozni, akkor persze nekiállhatsz hamarabb is, de szerintem egy év nem szükséges.
2009. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk idén júliusban volt az esküvőnk, január közepén kezdtük el a szervezkedést. Ami fontos volt lefoglaltuk (anyakönyvvezető, zenész, vőfély, étterem, menyaruha) utána kicsit nyugisabb lett, leginkább én szervezkedtem, sütemény, menyatorta, menyecskeruha, meghívó, dekoráció - de ez szépen lassan az idő haladtával alakulgatott, nem stresszeltem/tünk rajta. A férjem szerencsére bízott az ízlésemben, igaz hogy nélküle nem döntöttem semmiben, de alapvetően én irányítottam az eseményeket. Az időpont előtti hónap vált sűrűvé ismét.
2009. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan elkezdhetitek. nekünk fél 5 hónap nagyon kevés volt! simán rá lehet szánni 9-10 hónapot, akár egy évet is, hogy mindent alaposan körbejárjatok! Sok sikert és sok boldogságot! ;)
2009. okt. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: nem fél 5 hónap, hanem 5 hónap, bocsi.. :)
2009. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lassan elkezdhetitek szervezni. Elsősorban az időpontok leszervezése a fontos az anyakönyvvezetőnél, templomban, aztán természetesen az étteremben.
2009. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

SZia !

Mi is 2010nyarara tervezuk az eskuvonket agusztusra mert az meg szunido igy mindenkinek belefer.

Edesanyamtol agusztus 24en kerte meg a kezem aparom.

ott tartunk h eldontottuk,hogy kulon lesz a polgari magyarorszagon, es a templomi erdelyben , mert a parom csaladja nagyobb mint az enyem.

kb osszeszamoltuk h mennyien leszunk osszesen es novemberben megyunk haza egy hetre ( angliabol) hogy intezhessuk a polgarit tavaszra re. papirok neki engedely. stb.

miutan megtudjuk mi a helyzet az engedellyel es decemberben lefixalhatjuk a papot meg a templomot, illetve a helyszintt utanna kikuldhetjuk a meghivokat is, ami januar eleje.

ruhakat neten nezegetek, gyurut mar neztunk de meg nem valasztottuk ki , kb ennyi.

azt hiszem mindkettonk egyetertene abban h ahany ember annyi fele es ez mindenkinek a maga valsztasa es tudasamikor es hogy es mikor kezd el intezkedni.

csak egy osszehasonlitast akartam adni, mert a mienk is jovo nyaron esedekes.

sok boldogsagot

2009. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire nagyok az igényeitek helyszín és zenekar tekintetében. Ezek vannak a leghamarabb lefoglalva. Mi 13 hónappal előbb foglaltuk le a helyszínt, és így is csak egy héttel későbbi időpont volt szabad, mint amit eredetileg szerettünk volna. Zenekart is 9-10 hónappal előbb foglaltunk, mert nem volt mindegy, hogy ki húzza a talp alá valót :-)

A többi (virág, dekor, sütik) ráérnek akár 2 hónappal előbb is.

2009. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 hónap elég volt (eljegyzés és esküvő között ennyi telt el) és nem szakadtunk bele, szabira se kellett menni miatta. Ja és megyeszékhelyen volt, 90 fős.
2009. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!