Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Csak polgarira illik menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak polgarira illik menyasszonyi ruhat felvenni?

Figyelt kérdés
Ugy dontottunk most csak polgari eskuvonk lesz csaladi korben. 1eves evfordulonkon pedig templomit szeretnenk lagzival :) ruham mar meg van, csak nem tudom nem e lesz igy ciki. Tudom hogy lehet igy is csak hat na ertitek :) egyebkent azert lesz jovore csak a templomi, mert a parom nincs megkeresztelve.
2013. jún. 30. 08:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sem volt templomi, de ruhám volt. Én sem vagyok megkeresztelve, de ez manapság már nem követelmény, van az a pénz, hogy összeadjanak benneteket.
2013. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam O.o
2013. jún. 30. 08:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy illik, bármilyen ruhát viselhetsz.
2013. jún. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze :) Nekem még nem volt esküvőm, de mivel sem én, sem a párom nem vagyunk vallásosak, fel sem merült a templomi esküvő, mint lehetőség, csak a polgári. De ruhám lesz :)
2013. jún. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Polgári esküvőre, egyházi esküvőre egyaránt illik a menyasszonyi ruha! Nem ciki :) a keresztség viszont fontos az egyházaknak csak így esketnek! van aki azt írja van az a pénz amiért a pap összeseket, de kell hogy ilyen "korrupt" módon pecsételjétek meg az esküt? Ha meg csak a látszat kedvéért csináljátok a templomit akkor meg mindegy nem? Ennyiből el is hagyhatjátok!!!
2013. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk vallásosak és templomit egyáltalán nem akarok. Soha nem jártunk templomba. Szerintem elég hülén veszi ki magát, hogy valaki nem hisz Istenben, de Isten előtt esküszik, úgy esküszik, hogy közben hazudik...eleve hazugságra épül a házasság. Ezért mi ezt kihagyjuk. Nekünk csak polgári lesz most a nyáron, én sem akartam kifejezetten menyasszonyi ruhát, távol áll tőlem. Nagyon fehéret se akartam, mert az nekem túl fehér. Először én is gondolkodtam azon, hogy csak egy szép ruhát húzok fel, vagy kosztümöt. Végül találtam egy ivory színű estélyi jellegű ruhát, amit sokan esküvőre vesznek meg. Kábé annyi volt, mint amennyibe amúgy is került volna egy ruha bérlése, csak ez az enyém marad, akár el is adhatom, de meg is tarthatom, s másik alkalomkor felvehetem. Ugyanígy estélyit vettem a lakodalomra is, amit étteremben tartunk, csak az arany színű, azt még jobban fel tudom használni később.
2013. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy illik. Nekünk sem volt templomi esküvőnk, mégis gyönyörű szép fehér menyasszonyi ruhám volt uszállyal, fátyollal. Egyébként több olyan esküvőn voltam már, ahol nem volt templomi szertartás és mindenhol menyasszonyi ruhában volt a menyasszony.

Az más kérdés, hogy ha nektek most lagzi sem lesz, csak egy szűk családi körű polgári esküvő, akkor biztos valami egyszerűbb menyasszonyi ruhát választanék. Pl. nem hosszú uszállyal és hosszú fátyollal.

2013. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ruham abroncs nelkuli.. Fatyolt sem szeretnek most. Nem vagyok extra hivo, de nem is vettem meg az egyhazat. Nalunk ez amolyan csaladi vonas. Parom ezt nem vonna meg, ezert veti ala magat ennek :) aminek nagyon orulok :) jovore is alkalmas lesz majd a ruham csak fatyolt kell hozza venni.
2013. jún. 30. 10:11
 9/16 anonim ***** válasza:
Akármit felvehetsz, amit csak akarsz, de a templomi esküvőhöz nem kell megkeresztelkednie a párodnak, elég, ha te meg vagy, ettől függetlenül természetesen bármikor megkeresztelkedhet az esküvő után is. Csak ezért elég fura, hogy nem tartjátok meg az egyházit is.
2013. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2013. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!