Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Előnyös e a sellőszabás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnyös e a sellőszabás a kissé ducibb nőknek?

Figyelt kérdés
imádom ezt a fajtát, de van egy kis túlsúlyom, van időm fogyni olyan 5-6 kilót max, akkor 68-70 lennék 165-ös magassághoz. Nem tudom a boltban egyáltalán nézelődjek e ilyen típust, mert ha borzalmasan fog állni, akkor elmegy a kedvem az egésztől.. mik előnyösebbek egyáltalán /tudom változó mindenki számára/ ?
2013. júl. 7. 09:16
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

a ducibb hölgyeknek inkább az A vonalú ruhák állnak jól, szív alakú dekoltázzsal...


de itt van néhány ugynevezett plus size modell és esküvöi ruha nézd meg hogy melyik fazon hogy áll melyiken és akkor könyebb választani :)

[link]

2013. júl. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

Először csak leakartam írni hogy szerintem próbálj fel egy sellő szabású ruhát, azzal az ég világon semmit nem vesztesz, de az utolsó kommented... khömm..


Ki mondta hogy minden ruha a vékony nőknek áll jól? Ezt melyik pizsomádban álmodtad? Kérdeztél egy tök egyértelmű kérdést, a válaszadók pedig a legjobb tudásuk alapján válaszoltak. Nem kéne zokon venni... Szerinted itt bárkinek is előnye származik abból hogy azt mondják ne vegyél fel ilyen ruhát? Nem is értem hogy gondoltad.

2013. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
89%
165 cm magasságnál max 55 kg-ig állna jól.
2013. júl. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is max. 60 kg-ig állna jól az ilyen ruha.
2013. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%
En 169 centi vagyok 55kg-al... Probaltam sello fazonu ruhat, de fortelmesen allt :/ pedig nincs rajtam felesleg. Igy maradtam az A vonalu ruhanal... Hidd el ebben a kategoriaban is vannak csodas darabok :) es persze a nagy napon nem teszel kiteve egy rohogogorcsnek... Hiaba adnal le 5kg-ot akkor sem ez a fazon lenne a kedvezo szamodra...
2013. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
*leszel :)
2013. júl. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%
Én is A vonalú vagy hercegnő ruhát ajánlok.
2013. júl. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%

Én 173 magas 68 kg vagyok...azt hittem már nem lesz jó, hiába homokóra az alakom..mert nem vagyok nádszálkarcsú, és mindenki mondja, hogy csak a nagyon vékonyaknak "tökéletes alakúaknak állnak jól.


Felpróbáltam a sellő fazú ruhákat...

Mintha rám öntötték volna, mindegyiknek tökéletes volt az eredeti méretekkel, még a szalonosok is megjegyezték, hogy ilyet még nem tapasztaltak.

Igaz nekem nagyon kényelmetlen volt, hogy nem tudok benne rendesen mozogni, így mást választottam, de pozitív tapasztalat volt, hogy a súlyom mégsem olyan elrettentő, mint gondoltam (kicsit testképzavarom van sosem tudom megállapítani, hogy hogy jo, 62 kgosan kövérnek gondoltam magam, most nézem a képeket, hogy mindig olyan akartam lenni mint akkor, csak nem tudtam hogy olyan vagyok...a tükör mást mondott nekem)


Szerintem neked már nem lenne előnyös, ahhoz a 165 höz kellene olyan 64 kg max...

De ha nem annyira szigorúan sellő, hanem az A vonal és a sellő közti, az jó lenne... De próbálni kell, mivel ezeket ilyen hevederszerűen feszítik rádm és ha a hátadnál van felesleg, akkor nagyon rondá ha felnyomja, ráadásul nagyon kis mellre tervezik őket (75/C vel rendelkezem egészen impozns dekoltázsom lett)

2013. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
53%

Tényleg senkit nem akarok megbántani, de ez a ruha nem csak a vékonyaknak áll jól. A titka az, hogy arányos alkatú hordja.


Szerintem a plus size sellő fazonú nem rosszabb mint bármilyen más plus size.


[link]


Ez egy arányosan enyhén húsos nő. Szerintem jól áll neki!


Ez a szabás, pedig kifejezetten jó, olyan enyhe mermaid:

[link]


[link]


Fontos a vékony derék.


Ami nagyon rossz, ha ilyen az alkatod, akkor tilos:

[link]


Széles felsőtest.


Próbálj fel egyet, ha gondolod küldj egy képet privátban, vagy akár feltöltve ide.


Remélem sikerül megfelelő ruhát találni :)

2013. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sellő fazonú ruhám volt, szinte csak ez állt jól. Viszont én 3 centivel magasabb vagyok nálad, és éppen verdesem az 50 kilót (89-60-90 az arányom, szóval klasszikus homokóra alkatom van, nagyon vékony derékkal)... Rajtad a klasszikus sellő fazon biztos, hogy nem fog jól állni, csak ha teljesen lapos a hasad, és homokóra vagy te is... Ez a fajta szabás kihoz minden plusz kilót/hiányosságot (én pl. cipő nélkül kicsit törpének néztem ki benne, mert uszályos volt), főleg has-csípő tájékon! Van olyan ruha, ami kifejezetten a duciknak áll jól (én felpróbáltam mindenféle fazont, a vékonyaknak sem áll minden tökéletesen), próbálj fel több félét! Ha ennyire ragaszkodsz a sellőhöz, próbálj fel olyat is, te is látni fogod a különbséget...
2013. júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!